Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аграрна партія очікувано переможе на місцевих виборах - екcперт

Аграрна партія очікувано переможе на місцевих виборах - екcперт

Аграрна партія зможе очікувано перемогти в багатьох радах на місцевих виборах.

На майбутніх місцевих виборах Аграрна партія України має всі шанси здобути великий відсоток місць у місцевих радах сільських та невеликих міських об’єднаних територіальних громад, а також районних радах по всій Україні, представляючи інтереси дрібних та середніх фермерів, а також власників невеликих агрокомпаній та переробних підприємств.

Таку думку висловив керівник Інституту медіа-моделювання та політико-економічного аналізу «Перспектива» Євген Черненко.

Сьогодні аграрний сектор дає майже половину експорту і значну валютну виручку країні. За минулий рік експорт сільськогосподарської продукції склав понад $22 млрд доларів або майже 40% від загального експорту з країни.

"Очевидно, що значний прошарок фермерів та власників невеликих агрокомпаній, які забезпечують ВВП та добробут країни, формують левову частку доходів місцевих бюджетів, а сьогодні ще й забезпечують власним коштом і силами багато соціальних функцій в селах і  невеличких містечках - мають мати своє представництво у владі", - підкреслив експерт.

На сьогодні немає іншої політичної сили, окрім Аграрної партії України, яка б могла представляти інтереси фермерів та власників невеликих агрокомпаній та переробних підприємств. Тому ця політична сила має цілком добрі шанси на успіх на місцевих виборах восени цього року, переконаний  Євген Черненко.

Нагадаємо, 12 червня 2020 року на черговому XXVI з’їзді партії Аграрна партія України обрала головою партії Михайла Поплавського і заявила про свою участь у місцевих виборах восени цього року.

Михайло Поплавський заявив, що для нього велика честь та відповідальність очолити Аграрну партію України й що вона повинна стати партією №1 в Україні. За його словами, для цього потрібна злагоджена робота центрального апарату партії, професіоналізм та відданість справі регіональних лідерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції