Агресія РФ в Азовському морі: Європарламент обговорить посилення санкцій проти Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дискусія відбудеться за кілька днів.

У Європейському парламенті обговорять можливість введення санкцій стосовно Росії через агресію в Керченській протоці.

Про це у понеділок, 26 листопада, повідомила євродепутат Ребекка Гармс.

За словами Гармс, тиждень тому в Європарламенті відбулися дискусії про можливу ескалацію ситуації в Азовському морі, зокрема в Керченській протоці.

"Я та інші колеги говорили про те, що в разі можливої ​​ескалації необхідно ввести нові, більш жорсткі санкції. Через те, що сталося вчора і сьогодні, ця дискусія відбудеться знову, за кілька днів", - повідомила євродепутат.

Вона підкреслила, що не можна нічого не робити у відповідь на порушення міжнародного морського права.

Як повідомлялося, напередодні поблизу Керченської протоки російські силовики нахабно пішли на таран, обстріляли і захопили три українські судна: "Яни Капу", "Нікополь" і "Бердянськ", полонивши 23 українських моряків, серед яких є двоє тяжкопоранених. Українські судна намагалися пройти Керченську протоку і потрапити на українську базу в акваторії Азовського моря. Але росіяни, попри усі міжнародні угоди, не дозволили цього зробити.

Через агресію Росії у Керченській протоці Збройні сили України приведено у повну бойову готовність. Рада національної безпеки й оборони, яка зібралася у Києві минулої ночі, запропонувала запровадити воєнний стан на 60 діб. Щоб це рішення набрало сили, його має підтримати Верховна Рада. Депутатів сьогодні скликають на позачергове засідання. Президент Петро Порошенко уже заявив, що запровадження воєнного стану не є оголошенням війни, не передбачатиме мобілізації чи обмеження конституційних прав та свобод.

ВідеоЄС закликає Росію негайно відкрити Керченську протоку

Україна закликає Євросоюз відреагувати на агресію Росії новими санкціями. ЄС вже закликав Росію негайно відкрити Керченську протоку та нагадав про незаконність будівництва мосту та невизнання анексії Криму.

ЄС закликає Росію негайно відкрити Керченську протоку

Залиште свій коментар

Вибір редакції