Перейти до змісту

Агресію Путіна в Криму підтримали європейські неонацисти та комуністи (документ) (4 фото)

МЗС надало перелік "міжнародних спостерігачів", яких пустили на "референдум".

Під час проведення "референдуму" в Криму дії Російської Федерації у Європі підтримали представники ультраправих, неонацистських та комуністичних партій.

На запит ТСН, українське МЗС надало перелік "міжнародних спостерігачів", яких допустили на півострів для роботи на так званому "референдумі".

Серед європейських представників, яких у переліку 39 осіб, є: член праворадикального руху "Самооборона Республіки Польща" Матеуш Анджей Піскорський, який займався видавництвом неонацистських журналів "Одала" и "Ведера"; американський письменник Срджа Трифкович, відомий як сербський націоналіст та критик ісламу; Фінський неосталініст, голова "Антифашистського комітету Фінляндії" Ерккі Йоган Бьокман, який заперечує Естонію та Латвію як самостійні держави; член німецького ультраправого руху "Нові Праві" Мануель Охсенрайтер; лідер "Движения руських Латвии" Тетяна Жданок та інші.

Нагадаємо, ОБСЄ та навіть міжпарламентська асамблея СНД своїх спостерігачів на кримський референдум не направила. Але вже під час референдуму журналісти побачили серед "спостерігачів" відвертих фашистів. Зокрема, Белу Ковач, відому нападками на євреїв та циган, грека Ангуракіса, який має репутацію неосталініста, та інших.

Зараз українська влада вирішує питання, чи доцільно проводити 25 травня цього року разом із позачерговими виборами президента України референдум, на якому українцям запропонують визначитися щодо державного устрою країни. Проведення всеукраїнського референдуму разом з виборами 25 травня допоможе суттєво зекономити кошти.

Тим часом на Донеччині сепаратисти створюють ЦВК, яка повинна зайнятися організацією та проведенням незаконного референдуму, що планується провести 11 травня. Метою цього заходу є реалізація "кримського сценарію" на сході України.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин