Ахметов та Бойко прокоментували інформацію щодо призначення очільниками окупованого Донбасу

Олігарх залишається прибічником досягнення миру за столом переговорів.

Український бізнесмен Рінат Ахметов готовий на будь-які кроки для припинення війни на Донбасі і залишається прибічником досягнення миру за столом переговорів.

Про це йдеться в коментарі прес-секретаря Ахметова переданому агентству "Інтерфакс-Україна" у відповідь на статтю Сергія Рахманіна в "Дзеркалі тижня".

"У відповідь на матеріал, опублікований виданням "Дзеркало тижня", хочу зазначити, що прес-служба Ріната Ахметова ніколи не коментувала і не коментуватиме чутки і домисли. Але якщо ви запитаєте, на що Рінат Ахметов готовий? Рінат Ахметов готовий на все, щоб зупинити війну, щоб припинити страждання людей", - йдеться в коментарі.

Як зазначає прес-секретар, Ахметов вважає, що ситуація на Донбасі має вирішуватися за столом переговорів.

"Донбасу без України буде дуже важко. Україні без Донбасу – теж дуже важко… На мій погляд, єдиний правильний шлях - це зміни до Конституції, децентралізація влади. Це тоді, коли влада з Києва переходить у регіони. Це тоді, коли владу не призначають, а обирають. І це тоді, коли місцева влада бере відповідальність за сьогодення і майбутнє перед людьми… Я глибоко переконаний, що щасливим Донбас може бути лише в єдиній Україні", - підсумував бізнесмен.

Своєю чергою, голова парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко також прокоментував публікацію.

"Ми ведемо консультації з владою про те, щоб допомогти імплементувати Мінські угоди, припинити конфлікт і повернути Україні неконтрольовану територію і живуть там людей. Не тільки особисто я, але і члени Опозиційного блоку готові взяти участь в тому форматі, який дасть можливість виконати це завдання ", - цитує Бойка прес-служба політсили.

Бойко також зазначив, що готовий взятися за відновлення миру на Донбасі в будь-якому форматі.

"Ми націлені на те, щоб там пройшли вибори в рамках українського законодавства, після чого ці території повернулися до складу України. Адже як тільки тут з'явиться легітимна влада, визнана Києвом, почнеться процес відновлення економічних і політичних відносин. Ми хочемо допомогти нашій країні, щоб конфлікт на сході був завершений, і готові взяти участь в будь-якому форматі, який дозволить цього домогтися", - резюмував Бойко.

Нагадаємо, що в суботу, 12 лютого, "Дзеркало Тижня" оприлюднило статтю, в якій повідомляється, що президент Петро Порошенко зацікавився "планом Медведчука" щодо Донбасу. Як зазначено в статті, це план передбачає створення на окупованих територіях адміністрацій на чолі з особами, які влаштовують як Київ, так і Москву. За даними видання, президент розглянув кандидатури Ріната Ахметова та Юрія Бойка й начебто провів із ними попередні переговори. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: