Ахметов заявив, що вже давно не спілкувався з Коломойським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також не полишає надій повернутися до Донецька.

Власник футбольного клубу "Шахтар" та олігарх Ринат Ахметов заявив, що вже дуже давно не спілкувався з Ігорем Коломойським.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу "Футбол".

Варто зазначити, що Ахметов традиційно щороку дає інтерв’ю своєму телеканалу винятково на футбольну тематику. Окрім цього, зі ЗМІ олігарх не спілкується.

На запитання гендиректора телеканалу Олександра Денісова про спілкування з Коломойським на футбольну тема, Ахметов відповів, що вже давно з ним не розмовляв.

Водночас, олігарх категорично відкинув ідею будівництва нового стадіону для "Шахтаря" і заявив, що прагне повернутися до Донецька, де не був п’ять років.

"Ми побудували "Донбас-Арену" і всі живемо мрією, що "Шахтар" повернеться туди і проведе яскраві матчі. Дуже сильно сумую за футболом. Почалися трагічні події, і в Донецьк я не можу повернутися вже шостий рік. П'ять років я не був на стадіоні. І хочу разом з нашими вболівальниками опинитися там, щоб ми пишалися командою, раділи і плакали разом з нею", - зазначив Ахметов.

Нагадаємо, 22 лютого журналіст програми розслідувань "Схеми: корупція в деталях" Михайло Ткач подав заяву в Національну поліцію через систематичне стеження охороною олігарха Рината Ахметова за ним і знімальною групою, яке триває протягом півроку. За його словами, протягом останніх кількох місяців (від осені 2018 року) за ним та знімальною групою відбувається регулярне переслідування. Одні й ті ж 2-3 автомобілі переслідують редакційну машину, коли вони з оператором їдуть на зйомки, як у місті Києві, так і поза містом.

ВідеоПрокуратура намагається повернути у власність Києва акції Рината Ахметова

Залиште свій коментар

Вибір редакції