Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активіст, який через суд намагався зняти Зеленського з виборів, подав позов проти В'ятровича

Він хоче не допустити В'ятровича у парламент.

Активіст Андрій Хілько подав позов до Центральної виборчої комісії у Верховний суд. Він оскаржує обрання Володимира В'ятровича народним депутатом України.

Про це обидва повідомили на своїх сторінках у Facebook.

Хілько зазначив, що вважає обрання В'ятровича "протиправним". 

"Розраховую, що новий склад ЦВК не буде послідовниками попереднього, та дотримуватиметься законодавства не вибірково" – написав активіст, пообіцявши надати більше деталей "згодом".

Оскаржую обрання депутатом В'ятровича В.М., у Верховному Суді. Справа 9901/574/19. Головуючий суддя Білак . Верховний...

Опубліковано Андреєм Хильком Пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

В'ятрович подання позову пов'язав із пропрезидентською партією "Слуга народу" 

"Ще більше зусиль "Слуг народу" проти В’ятровича. Тепер мене не хочуть допустити в Парламент через суд. От тобі і сила "Слуг": монобільшість, 240 з гаком депутатів, закони одним махом... Чекайте, скоро буду! Українізація — це не страшно", – написав він у Facebook.

Нагадаємо, активіст Андрій Хілько перед другим туром виборів президента України намагався через суд зняти Володимира Зеленського з виборчих перегонів, однак суд відмовився задовольнити його позов.

Хілько  є відомим за низкою подібних "дивних" позовів, зокрема щодо зустрічі Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном, котра нібито була незаконною "передвиборною агітацією". Також він вимагав через суд заборонити Зеленському користуватися його сторінкою у соцмережі Facebook.

Відео Ексклюзивне інтерв'ю Володимира В'ятровича

Про звільнення, досягнення, Польщу та плани на майбутнє.  

Ексклюзивне інтерв'ю Володимира В'ятровича

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції