Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активіста, який облив фекаліями Мірошниченка, "покарали" усним попередженням

Справу розглянули у Шевченківському суді.

Сьогодні, 21 квітня, Шевченківський суд столиці розглянув справу за заявою Ігоря Мірошниченка щодо хуліганських дій активіста організації "Не мовчи" Ореста Гаранджі. Суд виніс ухвалу про усне попередження активісту, про це сам Гаранджа розповів ТСН.

Втім, активіст розуміє, що його акція була "на межі", тому прийшов до Київради з пропозицією своєї допомоги в усуненні наслідків.

"Було зроблено "народну люстрацію", щоб звернули увагу до подвійних стандартів цього політика. Я готовий провести вологе прибирання, винести сміття", - розповів Гаранджа.

Щоправда, ремонтувати розбиту стіну активіст не згоден. Каже, її пошкодив свободівець. Сам Мірошниченко стверджує, що винуватий в усьому Гаранджа – від його витівок вже давно потерпає.

"Треба дивитись уважно відео – я стіну не чіпав. Це хворий на голову чоловік, який переслідує мене вже п'ять років. На нього вже є купа заяв, але поліція наша обмежена у правах і не може ізолювати таких людей", - розповів Мірошниченко.

Секретар Київради Володимир Прокопів про інцидент почув від журналістів ТСН. Каже, випадок необхідно розглянути на спеціальній комісії, адже депутати ухвалили кодекс поведінки і мають його дотримуватись.

"Я вважаю, обидві сторони мають бути покарані. Якщо було порушено етику, ми маємо постійно діючу комісію, яка розбирає ці питання, як буде висновок комісії, тоді будемо приймати рішення. В тому числі може бути позбавлення голосу протягом кількох голосувань", - каже Прокопів.

Нагадаємо, напередодні Гаранджа облив Мірошніченка фекаліями, які приніс до Київради у пляшці.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції