Активісти блокади Криму повідомляють, що їх оточили озброєні силовики

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Правоохоронці хочуть відігнати активістів від пошкодженої електроопори.

У ці хвилини біля селища Чаплинка на Херсонщині до 100 озброєних бійців Нацгвардії та батальйону "Херсон" оточили активістів блокади окупованого Росією Криму. Активісти не дають можливості електрикам відремонтувати пошкоджену вчора опору, якою подають електроенергію на півострів.

Про це активісти повідомляють у соцмережах.

"Нацгвардія і батальйон "Херсон" (близько 100 озброєних бійців) на чолі з Іллею Ківою оточили учасників блокади Криму, які охороняють пошкоджені електроопори на Чаплинці. Силовики хочуть відтіснити учасників блокади від ліній електропередач. За словами очевидців, вже кілька кримських татар постраждали. Силовики не стріляють, але б'ють прикладами автомата, у тому числі і жінок. Протистояння триває, на місце зіткнення продовжують прибувати кримські татари, які живуть у Херсонській області", – написав у Facebook Шевкет Наматуллаєв.

"Активісти на чолі з Ленуром Іслямовим оточені збройним спецназом. Обстановка напружена до межі, в будь-який момент може статися кровопролиття. Лідери кримських татар намагаються зв'язатися з президентом і главою МВС, щоб не сталося непоправного", – наголошує Айдер Муждабаєв.

"Міліція на чолі з Ківою штурмують учасників блокади Криму, які не дозволяють відновити лінії електропередач на півострів. Комендат наметового містечка Дилявер ага сидить усередині однієї з опор. Автоматники оточили все навколо. Ілля Ківа відвів автоматників на 50 метрів від електроопор на Чаплинці. Про щось розмовляє один на один із Іслямовим", – пише у Facebook журналіст Осман Пашаєв.

 

Милиция на Чаплынке задерживает всх, кто едет поддержать акцию. Не трогают пока только тех, кто возле электроопор.

Posted by Osman Pashayev on 21 листопад 2015 р.
 

СРОЧНО!!!Нацгвардия и батальон Херсон (около 100 вооруженных бойцов) во главе с Ильей Кивой окружили участников блокад...

Posted by Шевкет Наматуллаев on 21 листопад 2015 р.
 

СРОЧНОСудя по последней информации, поступающей с гражданской блокады Крыма, сейчас на том месте, где были обрушены оп...

Posted by Ayder Muzhdabaev on 21 листопад 2015 р.
 

Милиция во главе с Кивой штурмуют участников блокады Крыма, которые не позволяют восстановить линии электропередач на полуостров.

Posted by Osman Pashayev on 21 листопад 2015 р.
 

Илья Кива и 70 вооруженных автоматчиков из Нацгвардии и батальона Херсон штурмуют участников акции блокады на Чаплынке....

Posted by Osman Pashayev on 21 листопад 2015 р.
 

Илья Кива увел автоматчиков на 50 метров от электроопор на Чаплынке. О чем -то говорит один на один с Ислямовым.

Posted by Osman Pashayev on 21 листопад 2015 р.
Наступна публікація