Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісти на Банковій потрощили стільці через Сенцова

Люди вимагають активніших дій влади зі звільнення режисера з полону.

Біля Адміністрації президента у Києві кіношники та митці потрощили стільці. У такий спосіб вони вимагали активніших дій з боку влади задля порятунку бранця Кремля Олега Сенцова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сьогодні минає дев’ята доба голодування кремлівського політв’язня, котрий вимагає звільнити всіх несправедливо звинувачених у РФ українців. Про звільнення заручників сьогодні говорили і під час зустрічі президентів України та Естонії. Зокрема, Петро Порошенко запевнив, що Україна намагається використати усі інструменти тиску на Росію. "Ми скоординували наші дії по звільненню заручників, адже це є прямою частиною мінських угод, де Росія взяла на себе зобов’язання щодо звільнення заручників. Мова йде і про Сущенка, і Сенцова, і полонених кримських татар", - пояснив український лідер.

ВідеоКіношники біля АП вимагали від влади дій, щоб звільнити Сенцова з полону

Вже дев'ята доба, як він оголосив голодування та вимагає звільнити всіх українських політв'язнів Кремля, це, за його підрахунками, 64 людини. Викрадений в окупованому Криму та ув'язнений Кремлем за тероризм режисер у російських застінках вже перебуває чотири роки.

Кіношники біля АП вимагали від влади дій, щоб звільнити Сенцова з полону

Активісти ж апелювали здебільшого до дипломатів, закликаючи шукати нових перемовників для звільнення режисера. "Ми розуміємо, що частина дипломатичної робои відбувається у тіні. Але ми, громадяни України, хочемо спитати, що робить влада для визволення. У нас так і немає людини, яка б координувала процес визволення і до якої змогли б звертатися бодай родичі політв’язнів", - звернув увагу правозахисник Максим Буткевич.

Викрадений в окупованому Криму та ув’язнений Кремлем за тероризм режисер у російських катівнях перебуває вже чотири роки. Аби привернути увагу більшої кількості людей, Сенцов почав голодувати напередодні чемпіонату світу з футболу, що відбудеться в Росії за місяць.

Залиште свій коментар

Вибір редакції