Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомайданівці вимагали відставки Шокіна.

У суботу вдень біля будинку президента України Петра Порошенка зібралися кілька десятків активістів, які вимагають від глави держави відставки генпрокурора Віктора Шокіна. 

Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook нардеп Семен Семенченко, присутній на акції, біля будинку президента активістів зустріли невідомі молодики, а дорогу перекрили автобуси. 

"До народу ніхто не виходить. На дзвінки у ворота ніхто не відповідає. Включається динамік на зовнішній зв'язок, чується гучне дихання з того боку. Половина телефонів АП не відповідає. Цеголко трубку не бере. Охорона нічого не знає", - написав Семенченко. 

Водночас, інший учасник акції, журналіст Юрій Кривенко, зазначив, що дорогою до будинку президента активістів зустріли кілька кордонів "титушек" та правоохоронців. Він також підтвердив слова Семенченка, що до людей ніхто з будинку не вийшов.

Нагадаємо, що раніше петиція за відставку Шокіна набрала понад 25 тисяч голосів. Як відомо, на розгляд президентові України подаватиметься електронна петиція, що зібрала не менше 25 тисяч підписів громадян упродовж не більш ніж трьох місяців від дня її опублікування.

 

К народу никто не выходит.  На звонки в ворота никто не отвечают. Включается динамик на внешнюю связь, слышится  громкое...

Posted by Семен Семенченко on 31 жовтня 2015 р.
 

Приехали под дом Порошенко. Встретили на пути милицию, ряженых и несколько "кордонов" титушек. Ждали выхода пана президента на диалог, но увы. Какое-то чувство дежа-вю. Вечером будет видео с акции.

Posted by Юрий Кривенко on 31 жовтня 2015 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції