Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісти з намету на Майдані вимагають відставок Яценюка і Порошенка

Люди називають економічне погіршення головною проблемою сучасної України.

На Майдані Незалежності встановлено два намети. Люди, котрі збираються в них перебувати, озвучили свої вимоги, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відповідальність за акцію на центральній площі столиці взяла на себе до останніх днів невідома широкому загалові організація "Революційні праві сили".Її активісти пояснили, що планують провести на Майдані щонайменше одну ніч.

"Люди вже стогнуть. Люди не можуть ні комунальні платити, ні прожити. Вимоги наші – це відставка уряду, відставка президента", - пояснив учасник акції протесту.

Праворадикали обіцяють залишатися на площі так довго, як це буде потрібно для виконання вимог. Одна із плином часу людей на площі стає все менше.

ТСН.ua зв'язався із "штабом" за телефонами, які оприлюднили у Мережі. Член "РПС", який назвався Сергієм Івановим, заявив, що імена своїх лідерів їхня організація назве лише на віче у неділю. Нині "штаб" займається організацією сходу. "На загальному Віче буде пред'явлено команду організаторів, ініціативи і вимоги Майдану. У організаторах – бойові офіцери, керівники бойових підрозділів", - розповів співбесідник.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Відео На Майдані встановлюють намети

Залиште свій коментар

Вибір редакції