Активісти закидають віце-прем'єру організацію заворушень під Дніпропетровською ОДА

Активісти закидають віце-прем'єру організацію заворушень під Дніпропетровською ОДА

Евромайдановцы викрили Вілкула в організації "справжнього полювання на мирних людей".

У заворушеннях під Дніпропетровської ОДА активісти звинувачують владу, зокрема, віце-прем'єра Олександра Вілкула.

"Як ви знаєте, сьогодні у Дніпропетровську виникла досить складна ситуація, титушки під прикриттям міліції почали використовувати зброю проти мирних людей. Як нам вдалося дізнатися з достовірних джерел, титушок привозять у Дніпропетровськ з міста Кривий Ріг, організацією операції з нападу на мирних людей та завезенням титушок безпосередньо займається Олександр Вілкул", - повідомляється на сторінці Евромайдана в Facebook.

В іншому повідомленні спільноти йдеться: "Сьогодні Олександр Вілкул за допомогою завезених титушок з міста Кривий Ріг організував справжнє полювання на мирних людей. Закликаємо всіх мешканців міста Дніпропетровськ завтра прийти на 11:00 на площу перед ОДА і показати цим бандюковичам, що влада належить Народу!"

Також, за інформацією активістів, за організацію перевезення "титушок" з Кривого Рогу до Дніпропетровська безпосередньо відповідав Анатолій Буряк, який очолює департамент баскетболу СК "Кривбас" (почесним президентом СК "Кривбас" є Юрій Вілкул).

Накази Анатолію Буряку, за даними активістів, давав безпосередньо віце-прем'єр Олександр Вілкул.

Нагадаємо, що під час штурму Дніпропетровської ОДА підстрелили двох операторів в жилетах "Преса", а також повідомлялося про постраждалого журналіста. Працівники пресси зазначили, що в них стріляли з боку молодиків у спортивному.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів