Блокаду знімуть лише після голосування про зняття недоторканності зі всіх народних депутатів.

Сьогодні активісти, які вимагають зняття недорканності із депутатів, заблокували всі шість входів та виходів з Верховної Ради України.

Про це вони повідомили на сторінці акції "Геть депутатську недоторканність" у Facebook.

"По вулиці Грушевського біля 1-3 під'їздів прохід заблоковано машинами Автомайдану та активістами Національного корпусу та Центру протидіі корупції. З боку вулиці Садової біля комітетів підземний прохід до Ради заблоковано Антикорупційним штабом", - зазначено в повідомленні.

Організатори блокади вимагають від парламенту проголосувати законопроект про зняття недоторканності зі всіх народних депутатів. Тільки після цього блокаду буде знято, а виходи - відкрито, зазначають вони.

Також активісти заявили про сутичку з поліцією на вулиці Грушевського після того, як правоохоронці намагались відтіснити мітингувальників. Наразі проїзд по Грушевського був заблокований.

Нагадаємо, учора, 12 липня, регламентний комітет Верховної Ради підтримав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від Опоблоку Михайла Добкіна. Колишнього мера Харкова підозрюють у причетності до шахрайства із землею. Генпрокуратура вбачає в його діях ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок м. Харкова на понад 220 млн грн. Сьогодні рада голосуватиме щодо зняття з Добкіна недоторканності.

Залиште свій коментар