Активістка з наметів БЮТ розповіла про засилля киян і денну плату

Дата публікації
Перегляди
6312
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Активістка з наметів БЮТ розповіла про засилля киян і денну плату

Євсюкова: куратор містечка погрожував мені розправою. Фото А. Іскрицького / Фото: Сегодня

За словами дівчини, один з кураторів наметового містечка БЮТ під Печерським судом погрожував "вивезти її в ліс, зґвалтувати і закопати".

У містечку БЮТ, яке більше чотирьох місяців стоїть в Києві під Печерським судом на захист екс-прем’єра Юлії Тимошенко, розгорівся скандал. Одна з активісток, 19-річна Іванна Євсюкова з Рівного заявила про те, що київські прихильники Тимошенко за сприяння окремих депутатів витісняють з містечка людей з регіонів. Про це пише "Сегодня".

Дівчина розповіла, що один з кураторів містечка погрожував їй розправою, після того, як вона нецензурно висловилася. Натомість, організатори акції називають дівчину провокатором.

"Ми з подругою 4 жовтня переїхали з найманої квартири в наметове містечко, щоб підтримати Юлію Володимирівну. Ночували в спальниках, вранці йшли заспаними через весь Хрещатик вмиватися в фастфуд. Було таке відчуття: ти ніби нічого і не робиш, але зате підтримуєш Юлію Тимошенко", - роз повіла Євсюкова.

За її словами,  11 жовтня, в день вироку, працівники міліції завалили їхній намет. Турчинов нібито обіцяв відбудувати його, але ніхто не поспішав цього робити.

"Ми знову переїхали на квартиру, але все одно приходили в містечко - я роздавала чай, листівки, газети. Все це робили за ідею. Депутати лише іноді давали гроші мітингувальникам на дрібні витрати, для деяких знімали квартири...", - зазначила дівчина.

За словами Євсюкової, все змінилося близько двох тижнів тому. На її думку, кимось, можливо, депутатами, людям з областей була дана команда роз'їжджатися по домівках.

"Нам говорили, що мовляв, треба відпочити. Люди їхали зі сльозами на очах, припускаючи, що більше ніхто не хоче спонсорувати містечко. Коли приїжджих розігнали, натомість прийшли київські. І зараз там за ідею практично ніхто не стоїть. За чергування з 11 вечора до 7 ранку платять 75 грн, з ранку до вечора - 100", - заявила дівчина.

Вона також розповіла про неприємний інцидент з одним з комендантів містечка. За її словами, коли вона була на чергуванні, з даху одного з наметів на неї пролилася вода, і в дівчини вирвалося нецензурне слово.

"Один з кураторів містечка обурився цим (мовляв, у нас не прийнято лаятися), став кричати на мене. Дійшло до того, що на очах у всіх він ударив мене по обличчю і сказав, що якщо я десь за межами містечка про це розповім, то він вивезе мене в ліс, зґвалтує і закопає", - заявила Євсюкова.

У самому містечку виданню підтвердили, що Іванна тут жила, але більше "цю провокаторку" бачити не хочуть. У свою чергу бютівець Сергій Соболєв категорично спростував те, що прихильники Тимошенко в наметах стоять за гроші. Про команди  відправити людей по домівках Соболєв теж не чув.

Читайте також:

Донька Тимошенко: мати страждає від невідомого висипу

Апеляція на вирок Тимошенко: суд починає розгляд справи по суті

Фюле з'їздив до Тимошенко у СІЗО

Наступна публікація