Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Складена карта розташування збройних сил Росії на території Криму

Карта розташування військових підрозділів у Криму.

Військова інтервенція Збройних Сил Російської Федерації на територію Криму була здійсненна підрозділами, які розташовані у місцях дислокації Чорноморського Флоту Росії та із залученням окремих підрозділів, які базуються на території Росії.

За попередніми даними та судячи з опосередкованих доказів,які були зібрані ТСН.ua, військове втручання було здійснено силами 810-ї бригади морської піхоти, що базується у Севастополі та силами 7-ї гвардійської десантно-штурмової (горної) бригади з Новоросійську, окремі підрозділи якої були транспортовані військово-транспортними літаками Іл-76 та гелікоптерами Мі-8 та Мі-24.  

Обидва підрозділи мають досвід бойових дій у Чечні, а підрозділи 7-ї ДШБ у П'ятиденній війні у Грузії. Тобто отримали досвід проведення військових операцій на рівнині, горах та містах.

На озброєні 810-ї бригади морської піхоти з важкого озброєння знаходиться БТР-80 та самоходні артустановки 2с1 "Гвоздика", загальна чисельність бригади складає близько 1,5 тисячі осіб, у тому числі два батальйони морської піхоти, артилерійський та зенітно-ракетний дивізіон.

Точна кількість підрозділів з 7-ї гвардійської ДШБ, яка була транспортована до Криму, на разі невідома. Але судячи з інформації про посадку від 5 до 10 військово-транспортних літаків у Гвардійську, кількість десантників може становити від п‘ятиста до однієї тисячі осіб в залежності від кількості літаків та транспортування літаками військової техніки.  

Підрозділи Збройних Сил РФ зараз контролюють головні об‘єкти у Криму. А також блокували головні частини Збройних Сил України, такі як місце дислокації 204-ої бригади тактичної авіації у Більбеку, що біля Севастополя, 55-го зенітно-ракетний полку у Евпаторії, а також взяли під свій контроль злітну смугу у Кіровському, де базується пілотажна група "Українські Соколи" та переправу у Керчі. Крім того, блокованими можуть бути військові частини берегової оборони у Феодосії, Керчі та Севастополі, а також база авіації військово-морських сил біля Сакі.

На додаток до цього, на півночі Криму люди у формі "Беркута" з автоматичною зброєю перекрили блокпостами дороги до Криму біля селищ Армянське та Чангар.

крим мапа військові
Google Maps

Нагадаємо, що комітети Ради федерації схвалили прохання Путіна про введення військ в Україну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції