Аласанія повідомив про початок переговорів з усіма учасниками дебатів між кандидатами у президенти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очільник Суспільного телебачення очікує на рішення ЦВК.

Суспільне телебачення починає перемовини з усіма сторонами, які будуть задіяні у проведенні дебатів між кандидатами у президенти України.

Про це заявив на своїй сторінці у Facebook голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія.

"Чи може Суспільне провести дебати? Навіть питання такого не стоїть: звісно, може. Згода обох кандидатів є, тепер залишається ЦВК", - написав він.

Чи може Суспільне провести дебати? - навіть питання такого не стоїть: звісно, може. Згода обох кандидатів є, тепер...

Опубликовано Зурабом Аласанией Четверг, 4 апреля 2019 г.

За словами Аласанії, ЦВК тепер повинна погодити проведення дебатів і, згідно із законом, оплатити всі витрати з державного бюджету.

Нагадаємо, одразу після оголошення даних екзит-полів про перемогу в першому турі президентських виборів 31 березня кандидат Володимир Зеленський заявив, що готовий до дебатів із опонентом, який потрапить разом із ним до другого туру. Наступного дня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати Зеленського та чинного президента Петра Порошенка. Ще через день радник Зеленського Руслан Рябошапка заявив, що не бачить сенсу у дебатах. Водночас у соцмережах розпочалася хвиля під хештегом #хочубачитидебати.

2 квітня народні депутати Ірина Геращенко та Марія Іонова зареєстрували законопроект про обов’язкові дебати кандидатів в президенти перед другим туром виборів. Але керівник комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар висловила сумнів у тому, що "правила можна змінювати під час гри".

Наступного дня, 3 квітня, сам Зеленський викликав Порошенка на дебати, але озвучив низку умов. Серед них – місце проведення на стадіоні "Олімпійський", але його адміністрація невдовзі заявила, що не отримувала заявок на проведення дебатів між кандидатами в президенти. 

Уночі проти 4 квітня президент Порошенко відреагував на пропозицію Зеленського та погодився провести публічні дебати на стадіоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції