Аласанія пояснив, чому посварився із владою

Програми розслідувань стали "наріжним каменем" поганої комунікації із владою.

Колишній гендиректор НТКУ Зураб Аласанія розповів, чому була ускладнена комунікація із владою під час його роботи.

Про це пише Радіо Свобода.

Так, він зайняв принципову позицію щодо виходу на каналі UA:Перший низки програм розслідувань, зокрема програми Схеми: корупція в деталях - RFERL.

"У мене з представниками влади погана комунікація. Саме тому, що було багато розслідувальних програм. Політики є політики, вони завжди хотіли, щоб ми були на їхньому боці. А ми не були на їхньому боці. І тому комунікації немає і не було, і ніякого тиску в цьому сенсі теж. Вони могли дзвонити, вони могли ображатися, ну і що? Це була і програма "Схеми" у тому числі. Програма працювала чесно", – зауважив він.

Напередодні голова НТКУ Зураб Аласанія заявив про свою відставку - він написав заяву за власним бажанням. Медіаменеджер пояснив, що не має бажання брати у часть у "внутрішніх розбірках" і поскаржився на неможливість здійснювати свою діяльність прозоро. У зв'язку з відставкою голови НТКУ журналісти та депутати занепокоїлись можливим зривом реформи суспільного мовлення.
Новим очільником Національної телекомпанії України після відставки Аласанії може стати його заступник Олександр Харебін.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: