Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Альпінізм Тарути і "тарзанка" Купрія: нардепи розповіли про свої екстремальні розваги

Політики на відпочинку полюбляють лоскотати собі нерви.

Українські депутати полюбляють екстрим. Декому з них небезпечні розваги навіть допомогли знайти своє кохання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нардеп Шевченко каже, що не любить занадто багато екстриму. "Але на гірських лижах я люблю. На лижах падав багато разів, по 50 метрів котився кубарем", - зізнається він. Мосійчук зізнався, що любить підводне плавання. "Люблю займатися дайвінгом. Я опускався на велику глибину і пошкодив перепонку. Дружина сказала, що я хворий на голову", - каже він.

Відео Екстремальні розваги депутатів: де шукають адреналін народні обранці

Юрій Павленко пригадав дитинство, як він їздив на дідовому мотоциклі та кілька разів губив по дорозі самого діда. Також нардеп розповів, як одного разу впав на спину з висоти другого поверху і друзі злякалися, що він забився на смерть. А іншим разом пробив ногу одразу трьома цвяхами. Балога вважає екстремальним видом спорту ранкову 10-кілометрову пробіжку. А Купрій зізнався, що завдяки нестандартному випробуванню познайомився з дружиною – вона його закликала стрибнути з "тарзанки" із мосту над Дніпром. "Я як підійшов, як глянув – там метрів 20. Мене прив'язали, як маятник. Як я летів, як я кричав, точно не як у кіно. Мене там укачало так, що я сказав: більше я стрибати не буду", - зізнався він.

Сергій Мельничук розповів, що полюбляє їздити на автомобілях, а в юності ставив на два колеса "Запорожець". Фігурне водіння може продемонструвати і зараз – але не на власному автомобілі. А Тетерук заявив, що "наповнений екстримом по самі вуха", бо розбирав гранату, водив танк, перевертався у БМП і тікав від куль снайпера.

Екс-керівник Донеччини Тарута зізнався, що теж пережив небезпечні випадки під час війни. А раніше займався альпінізмом, однак припинив, коли пішов у бізнес і на спорт просто не вистачало часу. Час знаходить Палатний на те, аби покататися на водяних мотоциклах. Нардеп Маркевич має за плечима понад тисячу стрибків із парашутом. А Рибалка кілька разів на тиждень займається боксом і екстримом називає ті моменти, коли в опоненти потрапляє майстер спорту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції