Альтернативи Мінському процесу не існує: Порошенко з Байденом протягом чотирьох годин обговорювали Україну

Домовились про координацію дій з активізації звільнення українських заручників.

Президент України Петро Порошенко у Давосі провів зустріч з віце-президентом США Джозефом Байденом.

Глава держави повідомив після зустрічі, яка тривала більше 4 годин, про те, що передовсім обговорювались безпекові питання.

"Ми дійшли спільного висновку, що альтернативи Мінському процесу не існує. Ми маємо повну підтримку США щодо повної імплементації Мінського процесу, який має безпекову складову. Ми домовились про скоординовані дії, які мають забезпечити припинення вогню, обстрілів, безперешкодний доступ представників СММ ОБСЄ до пунктів зберігання важкої зброї і до кордону. Домовились про координацію дій з активізації звільнення українських заручників", – повідомив Петро Порошенко.

Сторони скоординували дії по активізації політичного процесу, включаючи підготовку модальностей виборів на окупованій території відповідно до українського законодавства з широкою участю міжнародних спостерігачів.

Значна увага була приділена підтримці Сполученими Штатами українських реформ, активізації військово-технічної співпраці.

Співрозмовники також обговорили реформування сектору безпеки і оборони, в чому США беруть активну участь.

Президент України та віце-президент США обговорили питання співпраці в галузі енергетики.

Нагадаємо, протягом 20-22 січня глава української держави Петро Порошенко проведе важливі зустрічі на форумі у Давосі. Заплановані переговори з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард, президентом Міжнародного комітету Червоного хреста Мауером, прем'єр-міністром Нідерландів Рютте, а також з провідними представниками міжнародних бізнесових та інвестиційних кіл.

Активну участь у заходах Давосу братиме й міністр фінансів України Наталія Яресько. Вона проведе 15 зустрічей, не враховуючи участі у самому Форумі. Під час цих зустрічей Яресько планує обговорити питання виконання реформ в Україні, прийнятий Держбюджет і податкові зміни, а також подальшу фінансову підтримку України.

ВідеоДавос відкриває 46 Всесвітній економічний форум

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: