Американські військові не виключають нових атак терористів на аеропорт Кабула в найближчі 24-36 годин

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американські військові не виключають нових атак терористів на аеропорт Кабула в найближчі 24-36 годин

Associated Press

Байден наказав вжити всіх можливих заходів для захисту службовців ЗС США.

Американські військові не виключають нову атаку терористів на аеропорт Кабула в найближчі 24-36 годин.

Про це заявив президент США Джо Байден.

"Ситуація продовжує залишатися вкрай небезпечною, загроза терористичних атак на аеропорт залишається високою. Мені повідомили, що атака вельми вірогідна в наступні 24-36 годин", — йдеться в письмовій заяві президента.

За словами Байдена, він наказав вжити всіх можливих заходів для захисту службовців ЗС США, які перебувають в Афганістані. "Вони запевнили мене, що можуть прийняти ці заходи, завершуючи при цьому місію і безпечно виводячи наших військових", — додав президент США.

За словами Джо Байдена, що США, попри небезпечну ситуацію в Кабулі, продовжують операцію з евакуації з країни земляків, громадян третіх країн і афганських біженців. Також він обговорив зі своєю командою з національної безпеки підготовку до того, щоб допомогти людям залишати Афганістан після відходу звідти американських військових.

Зауважимо, що підрозділи ЗС Сполучених Штатів були спрямовані в аеропорт Кабула для забезпечення евакуації людей з Афганістану.

США і їх союзники розраховують завершити виведення військ з Афганістану не пізніше 31 серпня. Західні країни поспішають евакуювати всіх охочих до цієї дати. Італія, Нідерланди, Бельгія, Данія, Польща і Угорщина вже завершили евакуацію людей з Афганістану.

Нагадаємо:

  • Увечері 26 серпня біля аеропорту Кабула, де знаходилася велика кількість людей, сталися два вибухи — біля входу в аеропорт і біля готелю Baron поблизу. Один з них, попередньо, скоїв терорист-смертник "Ісламської держави", другий міг бути здійснений за допомогою начиненого вибухівкою автомобіля. Пізніше з'явилася інформація про нові вибухи в Кабулі.
  • Число жертв вибухів вже перевищила 100 осіб: загинули 90 цивільних осіб, 13 американських морпіхів, ще понад 150 людей отримали поранення.
  • "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за вибухи в Кабулі.
  • Ударами в відповідь загрожує винуватцям подвійного теракту в Кабулі американський президент. Джо Байден вже доручив військовим командувачем розробити відповідні плани атак, які торкнуться критично важливі об'єкти ІДІЛ.

Новини світу: теракт в Кабулі і спроби людей втекти від влади талібів – що коїться в Афганістані

Новини світу: теракт в Кабулі і спроби людей втекти від влади талібів – що коїться в Афганістані

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація