Амністія та вибори на окупованому Донбасі. Про що РФ говорила на зустрічі щодо Донбасу

Лавров знову згадав про закон щодо "особливого статусу" окремих районів Донбасу. 

У Берліні завершилася зустріч голів міністерств закордонних справ "нормандської четвірки" щодо Донбасу.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров за підсумками переговорів заявив, що представники України, РФ, Франції та Німеччини домовилися про відведення озброєння на Донбасі та забезпечення припинення вогню.

"Головним було те, що всі ми хочемо виконати повністю домовленості, які були зафіксовані лідерами чотирьох країн в Мінську в лютому минулого року - з питань забезпечення безпеки, відведення озброєнь, з питань гуманітарної допомоги, економічного відновлення і відновлення зв'язку і з питань політичного врегулювання цього конфлікту ", - цитує російського міністра РИА "Новости".

Також, за його словами, Німеччина і Франція були згодні з Росією, що вибори в окупованих районах Донбасу не можна відкладати через "питання безпеки" та вкотре заговорив про амністію бойовиків та закон про особливий статус окупованих територій.

"Головний підсумок полягає в тому, що було підтверджено взаємозалежне рішення всіх проблем. Це стосується і виборів до місцевих органів самоврядування в Донбасі, це стосується і необхідності прийняти в Україні закон про особливий статус Донбасу, і стосується питань щодо відображення цього статусу в конституції України, і, звичайно ж, амністії, тому що проводити вибори і врегулювати конфлікт, не забезпечивши національного примирення, просто неможливо ", - додав Лавров. 

Нагадаємо, у Берліні сьогодні, 11 травня, розпочалася зустріч глав МЗС "нормандської четвірки", на якій основною темою для обговорення стало українське питання. Напередодні зустрічі український міністр закордонних справ Павло Клімкін у своєму Twitter заявив, що готовий до компромісу, втім це не стосується теми виборів на Донбасі.

Зустріч "четвірки" у Берліні: Клімкін став поруч із Лавровим, а Штайнмаєр пожалівся на російські ЗМІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: