Американські конгресмени запевнили у подальшій військовій підтримці України

Посол України в США Валерій Чалий закликав Сполучені Штати розширити програми тренувань.

Американський Конгрес має намір продовжувати військову підтримку України у протистоянні російській агресії.

Про це йшлося під час брифінгу в п'ятницю в Вашингтоні за участі представників української та американської влади, повідомили "Українській правді" в посольстві України в США.

Конгресмени запевнили в підтримці України, зокрема член комітету з питань збройних сил Дункан Гантер поінформував про стан розгляду законопроекту "Про підтримку українських військових", який він ініціював у Конгресі.

Генерал Девід Брідлав, який взяв участь у проведенні тренінгів для українських нацгвардійців, високо оцінив їх професійний рівень та бойовий дух. Посол України в США Валерій Чалий закликав Сполучені Штати розширити програми тренувань, а також надання нашій країні оборонної військової техніки.

Нагадаємо, що головнокомандувач силами НАТО в Європі Філіп Брідлав звернув увагу на необхідність надання американської допомоги для України, в тому числі летальної і нелетальної, а також проведення навчань для посилення її оборонних можливостей. Брідлав нагадав, що надав свої рекомендації з цього питання до адміністрації США. У той же час генерал назвав успішним процес підготовки українських військових за програмою американських інструкторів на заході України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: