Андрій Клюєв переписує майно на сина і дружину, аби уникнути конфіскації

Схема може бути випробувана його братом Сергієм за допомогою начебто розлучення.

Юристи і політики підозрюють, що розподіл майна між Сергієм Клюєвим і його дружиною є не наслідком розлучення чоловіка і жінки, а спробою вберегти нажите нечесним шляхом від конфіскації. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підстав так думати дві. По-перше, випадок, коли при розлученні жінка отримує значно більше за чоловіка майна, є унікальним для українського правосуддя. По-друга, аналогічний розподіл через суд затіяв старший брат Сергія, екс-керівник Адміністрації президента Андрій Клюєв. Своє майно він ділить в Обухівському суді між дружиною Жанною та сином Богданом.

Голова комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв вважає, що за два роки ГПУ могла задіяти безліч законних механізмів для конфіскації майна. Однак увесь цей час її керівники покривали злочинців.

Водночас у службі фіскального моніторингу заспокоюють, що майно Клюєвих залишається під арештом і жоден його розподіл є юридично неможливим.

Адвокати Клюєвих коментувати ситуацію відмовляються, а телефони самих розшукуваних братів поза зоною досяжності.

Як уже повідомлялося, дружина нардепа Сергія Клюєва Ірина відсудила в нього шикарний маєток у передмісті Києва у Козині, земельну ділянку на 8,23 га, авто Mercedes-Benz S500L (2007 року випуску). Також Клюєва зобов'язали сплатити дружині компенсацію у розмірі 451,5 мільйона гривень.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

ВідеоРозподіл майна між подружжям Клюєвих влаштували, щоб уникнути можливої його конфіскації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: