Андрій Клюєв переписує майно на сина і дружину, аби уникнути конфіскації

Схема може бути випробувана його братом Сергієм за допомогою начебто розлучення.

Юристи і політики підозрюють, що розподіл майна між Сергієм Клюєвим і його дружиною є не наслідком розлучення чоловіка і жінки, а спробою вберегти нажите нечесним шляхом від конфіскації. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підстав так думати дві. По-перше, випадок, коли при розлученні жінка отримує значно більше за чоловіка майна, є унікальним для українського правосуддя. По-друга, аналогічний розподіл через суд затіяв старший брат Сергія, екс-керівник Адміністрації президента Андрій Клюєв. Своє майно він ділить в Обухівському суді між дружиною Жанною та сином Богданом.

Голова комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв вважає, що за два роки ГПУ могла задіяти безліч законних механізмів для конфіскації майна. Однак увесь цей час її керівники покривали злочинців.

Водночас у службі фіскального моніторингу заспокоюють, що майно Клюєвих залишається під арештом і жоден його розподіл є юридично неможливим.

Адвокати Клюєвих коментувати ситуацію відмовляються, а телефони самих розшукуваних братів поза зоною досяжності.

Як уже повідомлялося, дружина нардепа Сергія Клюєва Ірина відсудила в нього шикарний маєток у передмісті Києва у Козині, земельну ділянку на 8,23 га, авто Mercedes-Benz S500L (2007 року випуску). Також Клюєва зобов'язали сплатити дружині компенсацію у розмірі 451,5 мільйона гривень.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Розподіл майна між подружжям Клюєвих влаштували, щоб уникнути можливої його конфіскації

Про це говорять і юристи, і можновладці. Спеціалісти припускають: нардеп уряду Януковича таким чином намагається вберегти від санкцій свої півмільярда гривень, маєток під Києвом, автівки та австрійські акції холдингової компанії. Як виявила ТСН, цією схемою наразі користується і його старший брат - екс-глава адміністрації Президента Андрій Клюєв. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: