Андрій Шевченко кинув футбол і вступив у партію Королевської

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Андрій Шевченко кинув футбол і вступив у партію Королевської

Шевченко приєднався до партії Королевської / Фото: ukraina-vpered.com

Футболіст вирішив вступити до партії "Україна - вперед!".

Футболіст Андрій Шевченко приєднався до партії "Україна - Вперед!" Наталія Королевської. Про це повідомляє прес-служба партії.

"Я хочу реалізувати себе в політиці, поділитися тим досвідом, який придбав в Європі, зробити щось для своєї країни", - говорить Шевченко.

"Я прийняв рішення приєднатися до команди Наталії Королевської, тому що "Україна - вперед!" - це партія майбутнього, це партія молодих лідерів, і це певний вибір між минулим і майбутнім", - додав він..

Шевченко також зауважив, що у політиці планує підтримувати соціальну сферу і спорт, адже його головний девіз - "в здоровому тілі здоровий дух".

Номер у списку, за яким він піде на вибори в Раду, визначиться на з'їзді партії, який відбудеться 1 серпня в селі Буки Сквирського району Київської області.

Політсила має намір висунути кандидатів в народні депутати і затвердити виборчий список.

На питання журналістів, чому він не вибрав партію Віталія Кличка "Удар", Шевченко відповів, що два великих спортсмена в одній партії - це вже занадто.

Воднчас, Королевська зазначила, що Андрій Шевченко – це гордість України ы вона дуже вдячна йому за те, що він став пліч-о-пліч з її командою.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація