Андрій Ющенко воює за автовокзал в Івано-Франківську, який коштує 6 млн грн

Дата публікації
Перегляди
9470
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Андрій Ющенко воює за автовокзал в Івано-Франківську, який коштує 6 млн грн

Ющенка звинувачують у рейдерстві на Західній Україні / Фото: tabloid.pravda.com.ua

Бізнес-партнер Ющенка називає його бандитом та рейдером.

Андрій Ющенко не може поділити зі своїм бізнес-партнером автовокзал в Івано-Франківську, йдеться у сюжеті ТСН.Особливе.

За нього старший син третього президента України майже півроку бореться із бізнесменом Романом Михайлюком.

"Все, що треба було довести судові – все довели. Правоохоронні органи не ворушать пальцем. Змінили рахунки, було декілька бухгалтерій. Я співвласник цієї компанії, і я би не хотів, щоб таке відбувалося", - пояснив Ющенко-молодший.

Михайлюк запевняє, що Ющенко на автовокзалі, через який вони воюють, не був жодного разу.

Роман також розповів, що знає Андрія з юності. 2003-го розпочинав бізнес разом з 16-річним тоді хлопцем та його мамою Світланою. Перша дружина Віктора Ющенка інтерв'ю не дає і взагалі веде закритий спосіб життя. На публіці з'являлася лише раз – у 2009-му, коли Андрій отримував диплом магістра.

Саме мати і її другий чоловік потроху вводили Андрія у справу, згадує Михайлюк і показує документи із підписами Ющенка-молодшого. Згідно з ними, спочатку у фірми було чотири власники, їм належало по 25% акцій. 2008-го власність розподілили між Ющенком і дружиною Михайлюка – вони стали володіти вокзалом порівну. А торік один із колишніх партнерів передумав, і раптом передав чверть акцій, які йому вже не належали, на користь Ющенка. Так Андрій заволодів контрольним пакетом акцій.

Читайте: Ющенко носить запонки у вигляді бджілок, аби бути схожим на Наполеона

"Тут коментувати вже нічого. Все відбулося у незаконний спосіб, все відбулося з допомогою судової гілки влади. Відбувся елементарний бандитизм. Це я називаю рейдерством, нічим іншим", - заявив Михайлюк.

Однак Андрій переконаний, що правда на його боці.

"Я про ситуацію абсолютно не хвилююсь, бо я там захищений з усіх сторін. Захищений в тому плані, що я діяв за законом весь цей час. Судові позови я всі виграв. І зараз справа лежить у прокуратурі", - запевнив Андрій Ющенко, назвавши Михайлюка аферистом.

Сам вокзал, за який б'ються колишні друзі, тим часом спокійно працює. У колективі певні, що нині вони орендують у Ющенка приміщення, аби згодом його приватизувати.

"Він (Ющенко, - ред.) особисто не був присутній на перемовинах. Договір лізингу був підписаний на 10 років", - повідомили на автовокзалі та зазначили, що через 10 років будуть остаточно викуповувати підприємство.

Читайте: Зять Ющенка збудував на березі озера розкішний готель та не пускає селян рибалити

Джерела ТСН.Особливе прогнозують, що за будівлю Андрій отримає 6 млн грн.

Поруч із вокзалом фірма Ющенка зараз зводить торговельні кіоски. Будівельники кажуть, що свого господаря теж жодного разу не бачили, але платить він їм вчасно.

А інша фірма Ющенка купила заводські склади, відремонтувала їх та облаштувала на території найбільші торговельні центри Івано-Франківська. І тепер Андрій разом із іванофранківцем Василем Досюком здає цю нерухомість в оренду.

Компаньйон Ющенка бідкається, що наразі працює у збиток через кредит, який вони взяли на будівництво. Аби виплатити борг, їм потрібно сім років, каже Досюк. Із джерел ТСН.Особливе стало відомо, що нині вони з Ющенком отримують від орендарів півмільйона доларів на рік.

Андрій Ющенко охоче пристав на пропозицію ТСН.Особливе зустрітися та запропонував зателефонувати йому. Однак відтоді усі наші телефонні дзвінки ігнорує.

Андрію Ющенку закидають рейдерство

Андрію Ющенку закидають рейдерство
Наступна публікація