Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

НАБУ надало докази того, що підозрюваний збрехав про відпустку та скріншоти.

На сторінці Національного антикорупційного бюро України вміщено повідомлення з фотодоказами у відповідь на заяви виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника. Слідчі НАБУ спростовують твердження посадовця про завчасне попередження їх про закордонну поїздку та надання скріншотів листування з Айварасом Абромавичусом.

"Електронне повідомлення про планову щорічну відпустку А. Пасішника надійшло до НАБУ 9 березня о 10:11 (див. фото). До Бюро Андрій Пасішник мав з'явитись на допит цього ж дня о 12:00, про що йому було відомо заздалегідь (4 березня)", - інформують слідчі бюро.

"Детективи НАБУ не отримували від Андрія Пасішника жодних скріншотів його розмови із Айварасом Абромавичусом. Як повідомив сам А.Пасішник, з технічних причин надати скріншоти не виявляється можливим", - додають у НАБУ.

Як уже повідомлялося, 9 березня детективи Національного антикорупційного бюро України мали вручити письмову підозру у вчиненні злочину виконавчому директору, в.о. заступника голови правління НАК "‪‎Нафтогаз України" Андрію Пасішнику. Проте він посеред ночі повідомив, що терміново вилетів за кордон – пояснив, що лікуватиметься там щонайменше до 1 квітня.

 

До уваги громадськості! З метою забезпечення об'єктивності та достовірності інформації щодо справи, в рамках якої дете...

Опубліковано НАБУ 9 березень 2016 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції