Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Антикорупційне" серце зайняте: Холодницький уперше вивів у світ свою кохану

Прокурор прийшов на фестиваль джазу разом із 23-річною юристкою.

Антикорупційний прокурор Назар Холодницький більше не самотній. Він уперше вивів у світ свою нову дівчину, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Це найкрасивіша жінка на цій планеті", - представив її журналістам кавалер. І одразу заперечив, що цей вихід у публіку вдвох є першим: "Що значить вперше? Просто ви раніше не помічали".

ВідеоНазар Холодницький вперше показав свою дівчину

Антикорупційний прокурор знайшов собі дівчину, Роман Насіров показав свій електронний браслет і розповів про ковдрочку. На джазовому фестивалі - наша Даша Счастлива зафільмувала це все і розпитала нюанси.

Назар Холодницький вперше показав свою дівчину

Керівник САП дав зрозуміти, що не в захваті від випитування подробиць свого особистого життя. "Звати Юля. Моя Юля. Цього досить. Все інше – це таємниця, це приватне життя", - наголосив він. Однак дещо розповісти погодилася сама дівчина. Зокрема, вона зізналася, що джаз їй не вельми до вподоби, а пішла вона на фестиваль тому, що її запросив Назар.

Також Юлія розповіла, що працює юристом, але познайомилася пара не по роботі. "По громадській діяльності, якщо вже на те пішло", - сміється Холодницький. А дівчина уточнила, що сталося це на футболі – на матчі Ліги чемпіонів. Запитання про вік дівчини прокурор спробував відхилити: "Неможна це питання задавати". Однак його супутниця все ж відповіла, що їй 23 роки, і вона закінчила Національну академію внутрішніх справ.

Запитання про рідне місто Юлії так само не сподобалося Холодницькому. "Це допит", - пожартував він. Однак його кохання таємниці робити не стала. "З Кіровоградщини", - сказала вона про свій рідний край.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції