Антикорупційні закони та стабілізація економіки. Єврокомісія підбила підсумки реформ в Україні

Український уряд запровадив важливі зміни. 

Європейська комісія підбила підсумки роботи Групи з підтримки для України за 18 місяців її діяльності, яка розпочалася в 2014 році. Група розгорнула підтримку реформ в Україні за участі експертів та фінансової допомоги.

Звід охоплює період від вересня-березня 2014 року до червня 2016, повідомляється на сайті Європейської комісії. Згідно із даними, український уряд вжив значних кроків для боротьби з корупцією. Одним із них було створення низки антикорупційних інституцій та прийняття законодавства у цій сфері. Окрім того, були зроблені зміни в судовій системі. Група з підтримки для України розгорнула підготовку нових органів і зміни в законодавстві.

Зазначається, що український уряд зробив важливі кроки для стабілізації економіки. Ці реформи сприяли підвищенню прозорості ринку, стимулювали енергозбереження  і обмежили залежність України від газу з РФ. Також була проведена підготовка до приватизації багатьох державних підприємств в Україні.  

На думку Європейської комісії, такі радикальні зміни призвели до скорочення масштабів корупції в Україні. Своєю чергою, Група з підтримки для України ділилася досвідом Європейського Союзу у цих сферах, давала поради і допомагала скласти план законопроектів для ключових реформ.

Наразі Група з підтримки для України відіграє важливу роль у розвитку сільськогосподарського та транспортного секторів. Також Україні запропонували взяти участь в науково-дослідних програмах ЄС.

До слова, Група з підтримки для України забезпечила Україні допомогу у розмірі 200 мільйонів євро за рік. Ці гроші були призначені на потреби конкретних реформ.

Згідно з повідомленням, Група і надалі підтримуватиме зусилля України у забезпеченні демократичного та стабільного майбутнього. 

Раніше повідомлялося, що Європейська Комісія повністю підтримує щонайшвидше запровадження безвізового режиму з Україною. Про це заявив перший віце-президент Єврокомісії Франс Тіммерманс під час зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у Брюсселі 17 жовтня. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: