Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепи зірвали засідання Антикорупційного комітету щодо декларації активістів

На засіданні не було необхідного кворуму.

Антикорупційний комітет Ради не розглянув проект закону про звільнення громадських об'єднань від е-декларування через відсутність необхідної кількості людей.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Засідання не було, так як не було кворуму", - повідомив народний депутат, голова підкомітету з питань міжнародної співпраці та імплементації антикорупційного законодавства Сергій Лещенко з фракції "Блок Петра Порошенка". 

Нагадаємо, 27 березня 2017 року президент Петро Порошенко підписав зміни до закону "Про протидію корупції", згідно з якими члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації.

Євросоюз розкритикував українські поправки до закону про електронне декларування, які передбачають подання декларацій громадськими активістами. Порошенко згодом просив депутатів скасувати вимогу про зобов’язання громадських активістів подавати електронні декларації.

22 березня під час сесійного дня народні депутати не спромоглися включити до порядку денного жоден із трьох законопроектів, що стосується декларування доходів антикорупційних громадських активістів.

ВідеоРада може скасувати декларування активістів вже у квітні – Гончаренко

Скандальну поправку до закону "Про запобігання корупції", що зобов'язує подавати декларації активістів та громадських діячів, обов'язково скасують. У цьому впевнений нардеп Олексій Гончаренко.

Рада може скасувати декларування активістів вже у квітні – Гончаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції