Перейти до змісту

Антимайдан у Маріїнському парку знову "оживає", а на Євромайдані знімають кіно (6 фото)

До ранку наметове містечко у парку має зібрати 10 тис. активістів.

Ввечері 12 січня після першого у 2014 році Народного віче на Євромайдані знімали кіно, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Режисер Михайло Іллєнко, який зняв "Той, хто пройшов крізь вогонь", тепер знімає стрічку про українську революцію. Спеціально для цього євромайданівці кілька дублів поспіль співали гімн України та запалювали ліхтарики.

А тим часом у Маріїнському парку знову "оживає" Антимайдан, хоча люди, які зібралися там, принципово себе так не називають.

Навколо парку вже виріс доволі високий металевий паркан. Також вже встановлено кілька наметів та розвантажено польові кухні, які відзавтра почнуть повноцінно функціонувати та забезпечувати їжею 10 тис. людей - саме стільки планується зібрати тут за ніч. Офіційне відкриття наметового містечка призначено на 10 годину ранку.

"Ми громадська організація "За порядок". Ми з різних міст, ми зібрані у соцмережах. Списуємося, збираємося", - повідомив активіст, зауваживши, що їхня мета - "щоб ви нас почули".

"Відбуваються зараз такі події там, внизу (на Майдані Незалежності - ред.), люди починають бити водіїв, беркутівців, почалися провокації з приводу того, щоб не прийняти бюджет, закликають заблокувати трибуну. Ну скільки можна це терпіти", - нарікає інший активіст.

Мешканці наметового містечка пояснюють, що основна мета їхнього перебування у Маріїнському парку - це забезпечення спокійного прийняття бюджету депутатами.

Нагадаємо, що 12 січня на Народному віче євромайданівцям озвучили чотири завдання опозиції. Яценюк дав президенту 10 днів на виконання останньої вимоги - звільнення від відповідальності учасників Майдану згідно з прийнятим законом.

Кореспондент ТСН Нелі Ковальська

Відео Вперше у 2014 році на Майдані пройшло Народне віче

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин