Апеляційний суд Києва зобов'язав платити пенсію Азарову

Екс-прем'єр переконує, що це його єдине джерело існування.

Апеляційний суд Києва розблокував пенсійний рахунок екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Про це йдеться в ухвалі суду від 4 лютого 2016 року, повідомляє Українська правда.

Апеляційну скаргу з вимогою розблокувати пенсію для голови уряду часів Януковича подав адвокат Азарова, оскаржуючи рішення першої інстанції. Він заявляв, що пенсія для Азарова є "єдиним джерелом існування".

Апеляційний суд вирішив, що перша інстанція заарештувала не майно екс-прем'єра, а його право отримувати пенсію, не вказавши при цьому мети арешту рахунку.

Ухвала апеляційного суду оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, 21 грудня 2015 року суд вирішив заарештувати пенсії на поточних рахунках в державному банку Януковича та Азарова, заборонивши витратні операції. Як з'ясували слідчі, Янукович та Азаров, вступивши у змову з головою Держспецзв'язку, міністром фінансів, членом наглядової ради "Укртелекому", директором ТОВ "ЕСУ", з жовтня 2013 року організували за рахунок коштів держбюджету будівництво телекомунікаційної мережі спецпризначення, яке було покладено на ТОВ "ЕСУ".

У результаті цієї махінації Україна недорахувалася 220 млн державних гривень.

До того ж стало відомо, що екс-прем'єр України Азаров перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду України з 6 лютого 2008 року і отримує пенсію в розмірі 17,253 тис. гривень. Своєю чергою Януковичу з 10 липня 2010 нараховують пенсію у розмірі 16,947 тис. гривень.

Водночас зазначається, що ГПУ проводить досудове розслідування щодо колишніх керівників держави.

ВідеоЧому «сім'ю» більше не шукає Інтерпол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: