Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Апеляційний суд не знайшов агітації у трансляції форуму Порошенка на телеканалах

Тимошенко піде зі скаргою до Верховного суду.

Київський апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу кандидатки в президенти України Юлії Тимошенко, яка вважає, що президент порушив передвиборчу компанію в частині рівних умов, йдеться у ТСН.12:00.

Тимошенко просила суд визнати передвиборною агітацією трансляцію відкритого форума Петра Порошенко одразу на трьох телеканалах: "5 каналі", "112 Україна" і "Прямому". Відповідно, кандидат Порошенко мав сплатити за півтори години ефіру на цих телеканалах, але цього не зробив.

"Рішення суду можна охарактеризувати: ти йому в очі плюй, а він каже що дощ іде. Всі визнали, що Порошенко проводив агітаційний захід. При цьому оголошення відбулось на годину пізніше, ніж воно було заплановано, але воно відбулось одразу за одну хвилину після появи вночі камери "Прямого" каналу. Я в такі співпадіння не вірю", - каже нардеп, представник Тимошенко Сергій Власенко.

У Порошенка ж кажуть, не платили, бо транслювати форум вирішили самі телеканали. Судове засідання тривало вісім годин. Оголошення вердикту затримали на півтори години.

"Ця трансляція не супроводжувалася жодною передвиборчою агітацією. Становила по суті інформаційні повідомлення. Про певні заходи, етапи виборчого процесу", - запевняє адвокат Порошенка Борис Сікліцький.

Тепер Верховний суд України розсудить кандидатів у президенти.

ВідеоЮлія Тимошенко вважає агітацію Петра Порошенка незаконною

На суді інтереси Тимошенко представляв народний депутат Сергій Власенко. Він і просив визнати протиправними дії кандидата на пост президента щодо проведення передвиборної агітації з порушенням законодавства. Власне, справа стосується так званого відкритого форуму Петра Порошенко, який транслювали одразу три телеканали.

Юлія Тимошенко вважає агітацію Петра Порошенка незаконною

Нагадаємо, як свідчать результати опитування соціологічної служби Центру Разумкова, кандидата у президенти Володимира Зеленського готові підтримати 19% опитаних громадян, хто планує взяти участь у виборах та 17,5% усіх опитаних. На другому місці з 16,8% (13,1% усіх опитаних) розташувався чинний президент Петро Порошенко. Трійку лідерів замикає лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко 13,8% (11,5% усіх опитаних).

Залиште свій коментар

Вибір редакції