Апеляційний суд визнав недійсним договір про виведення "Межигір'я" з держвласності

Дата публікації
Перегляди
1236
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Апеляційний суд визнав недійсним договір про виведення "Межигір'я" з держвласності

Фото: УНІАН

Генпрокурор Юрій Луценко очікує наступного рішення суду про відповідальність за оборудку.

Київський апеляційний суд вирішив розірвати договір, згідно з яким резиденція "Межигір'я" була виведена з державної власності.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

"Київський апеляційний господарський суд за поданням прокуратури Києва 1/08 прийняв рішення про визнання недійсними договорів, за якими урядова резиденція "Межигір'я" вибула у 2007 році з державної власності", - написав він.

За словами генпрокурора, наступним кроком буде судове рішення про відповідальність позбавленого звання президента України Віктора Януковича, колишнього міністра енергетики і вугільної промисловості Едуарда Ставицького та інших "за незаконну оборудку диктатора".

Київський апеляційний господарський суд за поданням прокуратури Києва 1/08 прийняв рішення про визнання недійсними догов...

Опубликовано Юрій Луценко 1 августа 2017 г.

Нагадаємо, у 2007 році наказом Мінприроди "Межигір'я" було передано в управління НАК "Надра України", яка була підконтрольна тодішньому прем'єр-міністру Януковичу.

Своєю чергою нацкомпанія через договір міни передала держвласність товариству з обмеженою відповідальністю "Медінвесттрейд", яке взамін отримало два напівзруйнованих будинки на Парковій дорозі в Києві, а Кабмін згодом передав їх до Державного управління справами, більш відомого як ДУСя.

Після цього "Межигір'я" продали приватній компанії "Танталіт", яку пов'язують із родиною Януковича.

На тепер товариство "Танталіт" володіє 100 гектарами резиденції, а ще 22 гектари ця фірма орендувала на 49 років. Генпрокуратура тепер оскаржує і право власності, і договір оренди.

Раніше ГПУ оцінила "Межигір'я" в 10 мільярдів гривень. Сума не остаточна – частину майна ще належить правильно порахувати.

Зазначимо, Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про затримання позбавленого звання президента України Віктора Януковича. Відповідне клопотання до суду направив департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України. Рішення ухвалене в рамках розслідування провадження про незаконне заволодіння резиденцією "Межигір'я".

Генпрокуратура намагається повернути Межигір'я у державну власність

Генпрокуратура намагається повернути Межигір'я у державну власність

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1236
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація