Ар'єв пояснив, чому ЄС розглядатиме безвізовий режим із Україною окремо від Грузії

Про розділення розгляду безвізових режимів для України та Грузії попросила Голландія.

Розгляд питання про запровадження безвізового режиму України та Грузії з Євросоюзом розділили на вимогу Голландії.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова постійної делегації України у ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв.

"Грузія давно вимагала розділити її та нас. Грузинському уряду як кістка в горлі Саакашвілі і команда, які працюють в Україні, але відкрито протестувати їм незручно, бо у нас є спільний ворог і спільний інтерес. Крім того, грузинський уряд має серйозну критику від євроструктур за тиск на опозицію та ЗМІ, тому їм конче треба перемога, ще й із протиставленням", - пояснив Ар'єв.

Водночас він зазначив, що Голландія хоче розглядати питання надання безвізового режиму для України після проведення референдуму 6 квітня.

"Щодо безвізового режиму: ніякої відмови немає. Голландія вимагає перенести питання на дати після референдуму 6/04. За цей час ми мусимо допрацювати в ВР електронні декларації та запустити НАЗК, але це технічні питання. Щойно єврочиновниця Хельга Шмід заявила, що невдовзі все станеться. Такі заяви неузгодженими не бувають", - наголосив він.

За словами Ар'єва, лібералізація візового режиму відбудеться до кінця 2016 року.

Нагадаємо, що Рада міністрів закордонних справ країн ЄС розгляне питання надання Україні безвізового режиму в березні або червні 2016 року. Між іншим, у Transparency International заявили, що Україна може втратити перспективу безвізового режиму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: