Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ар’єв розкрив головні підсумки зустрічі Волкера з нардепами щодо долі Донбасу

Вашингтон готовий підтримувати Україну.

До кінця 2017 року може бути розроблена резолюція Ради Безпеки ООН щодо миротворчої місії на Донбасі.

Про це за наслідками зустрічі парламентарів із спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером повідомив нардеп від фракції «Блок Петра Порошенка» Володимир Ар’єв.

Тези до резолюції готує сам Волкер.

На думку Волкера, «блакитні каски мають контролювати всю територію, в тому числі кордон та мати доступ до місць дислокації важкої техніки».

Також представник США вважає, що РФ дуже не подобається закон про реінтеграцію Донбасу, в якому Москва названа агресором, а «Україна - єдина сторона з усіх, яка показує прагнення до виконання Мінських угод. Як би хто до цих угод не ставився, це поки єдиний процес який визнає РФ, що дає можливість уникнути ескалації».

Курт Волкер повідомив нардепам про те, що наразі є «враження що Путін змінив підхід з суто військового і тепер прагне отримати дружнє йому керівництво України (замість чинного). Він також вважає, що «Обама був неправий в питанні ненадання Україні летальної зброї і перерахував мінімум три фактори, які свідчать про те, що надати зброю можна. Проте, це політичне питання, а він – дипломат».

Відео Курт Волкер проведе закриту зустріч з президентом України

Залиште свій коментар

Вибір редакції