Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Арахамія каже, що має непрямі докази підкупу депутатів "Слуги народу". Він пройде поліграф разом з Дубінським

Усе через те, що фінансовий комітет завалив антикорупційний законопроєкт.

Лідер фракції Давид Арахамія заявив, що знає про "непрямі факти" хабарництва депутатів від "Слуги Народу".

Про це він написав у коментарі під постом нардепа Олександра Дубінського, де той вимагає вибачень.

Ок. В связи с тем, что каждый может заблуждаться - до 12-00 готов принять официальные публичные извинения от главы...

Опубліковано Александром Дубинским Вівторок, 22 жовтня 2019 р.

"Не бачу причин просити вибачення, якщо маю непрямі факти підкупу окремих членів комітету", - написав глава фракції СН, зазначивши, що до самого Дубінського претензій не має. Він також запропонував разом пройти поліграф.

Переписка Арахамії та Дубінського фб

Згодом Дубінський написав, що разом із ним детектор брехні проходитиме Арахамія.

Сообщаю, - со мной детектор будет проходить глава фракции СН Арахамия. Прямая трансляция в 20-00 Не попустите.

Опубліковано Александром Дубинским Вівторок, 22 жовтня 2019 р.

У коментарі 24 каналу Арахамія заявив, що є свідчення очевидців, яким пропонували хабар, але вони відмовилися. Окрім того, є декілька непрямих доказів у вигляді фотографій однієї із зустрічей з організатором корупційної схеми.

"Ми зараз ініціювали внутрішнє розслідування, а також завтра в ефірі "Права на владу" один із свідків про все розповість", – сказав Арахамія.

Раніше САП через поширену в ЗМІ інформацію відкрила кримінальне провадження за фактом можливої корупції серед народних депутатів. Розслідується можливе одержання хабара 11 народними депутатами, членами парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики.

Володимир Зеленський вважає, що депутати фракції Слуга народу, а саме члени фінансового комітету, мають пройти детектор брехні. Усе через те, що комітет завалив антикорупційний законопроєкт. Своєю чергою екснардеп Сергій Лещенко заявив, що за це депутати від "Слуги народу" могли отримати до 30 тисяч доларів. 

Йдеться про законопроєкт № 2047 "Про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об'єктів нерухомості". Він пропонує скасувати роботу так званих електронних майданчиків, через які оцінювачі та нотаріуси зобов'язані подавати звіти про оцінку нерухомості до Єдиної бази. Послуга платна, ціна коливається від 680 до 1 800 грн за одну операцію. "Станом на 18.07.2019 р. з населення на користь майданчиків було стягнуто щонайменше 584,8 млн грн, тобто понад млн грн на день "з повітря", - заявляют автори проєкту, якими депутати від СН і "Голосу". Водночас чинні електронні майданчики ЗМІ повʼязують із народним депутатом Антоном Яценком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції