Арахамія оприлюднив виправдання щодо своєї скандальної заяви про обмін води для Криму на Донбас

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп сказав, що слова, мовляв, вирвані з контексту й перепросив за свою заяву.

Нардеп і голова парламентської фракції "Слуги народу" Давид Арахамія пояснив свою скандальну заяву про "підтримку продажу води до Криму в обмін на виведення військ РФ з Донбасу", яка наробила галасу в Україні, адже не збігається з пропрезидентською позицією, коментарі з'явилися в Кремлі.

"Мої вчорашні слова про воду наробили багато шуму і сьогодні ми змушені виправдовуватися за те, чого не було. Розумію, що ми живемо в епоху пост-правди, тому хочу розповісти про все по порядку", - написав Арахамія у Facebook і навів п'ять пунктів на своє виправдання:

  • 1. У нашій фракції ніколи не піднімалося питання про відновлення водопостачання до Криму. Наша позиція була і залишається незмінною – Автономна Республіка Крим є незаконно анексованою частиною України, відновлення суверенітету над якою ми будемо добиватися всіма законними способами.
  • 2. Ідея про відновлення постачання води на півострів в обмін на виведення російських військ з Донбасу не моя. Якщо ви уважно подивитеся ефір, то побачите, що таку постановку питання озвучив ведучий і запитав, яка моя особиста думка з цього приводу.
  • 3. Питання було сформульовано так, ніби альтернативних варіантів не існує, і я відповів, що вважатиму це достатнім компромісом. І тричі повторив, що це моя особиста позиція.
  • 4. Питання компромісів насправді дуже складне для нашого суспільства. Хтось вважає, що нехай краще ллється вода, ніж проливається кров солдат. Хтось з цим категорично не погоджується. Але всі ми точно погоджуємося з тим, що хочемо кращого майбутнього для своєї країни, але не за рахунок поступок у питанні суверенітету і територіальної цілісності.
  • 5. Сьогодні, коли я не в прямому ефірі, я скажу, що за таким нібито простим питанням як вода, стоїть серйозний юридичний і дипломатичний зміст. І на нього не можна відповісти за 30 секунд на ток-шоу. І нехай це буде для мене наукою на майбутнє.

Шановні друзі, мої вчорашні слова про воду наробили багато шуму і сьогодні ми змушені виправдовуватися за те, чого не...

Опубліковано David Braun Середа, 12 лютого 2020 р.

Арахамія також перепросив за свої слова.

"Окремо хочу принести вибачення громадянам України, переселенцям, кримчанам, яких могли образити мої слова, навіть попри те, що вони були вирвані з загального контексту і насправді були трактовкою припущень, озвучених не мною. Я ріс в Миколаєві, кримчани – наші сусіди. Я дуже люблю Крим, і ми ніколи не допустимо будь-яких форм легалізації незаконної анексії наших територій. Крим був, є і буде частиною України", - зазначив нардеп.

Детально про розвиток цього скандалу читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції