Арахамія пригрозив "неефективним" правоохоронним органам зменшенням бюджету

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Так він відреагував на скандальні аудіозаписи із кабінету директора ДБР.

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пригрозив "неефективним" правоохоронним органам подвійним зменшенням бюджету.

Так він відповів на запитання щодо оприлюднення скандальних аудіозаписів із кабінету директора ДБР Романа Труби.

"Немає в мене думки щодо цього. Враховуючи те, що коїться, як люди, наші виборці вимагають справедливості і посадок цих корупціонерів, я вважаю, що Офіс президента може збирати на постійній основі всіх силовиків і вимагати від них, транслювати оці вимоги суспільства для того, щоб правоохоронні органи почали врешті-решт працювати, а не робити вигляд, що вони працюють. А якщо цього не станеться, то наступного року, коли ми будемо затверджувати новий бюджет, їм двічі скоротять цей бюджет. Я думаю, що буде так", - пояснив Арахамія.

За його словами, представники силових структур постійно просять збільшити бюджети своїх органів на 30-40%. Він також зазначив, що підписався на Telegram-канал із цими записами.

"Я слухав. Мені тільки сподобалось, що "трубу прорвало". Прикольна назва", - сказав Арахамія.

Він також вважає, що Офіс президента має повне право здійснювати нагляд за резонансними справами та навіть тиснути на силовиків для ефективного розслідування.

"У Офісу президента є законні повноваження робити так званий нагляд за резонансними питаннями. Наприклад, вбивство Гандзюк. Чи має право Офіс президента тиснути на силовиків, щоб вони розслідували цю справу? Чи вбивство Павла Шеремета? Якщо не має, то скажіть мені, чому постійно під Офісом президента збирається пікет. Давайте ж будемо відверті", - пояснив очільник фракції "Слуга народу".

Нагадаємо, в одному із Telegram-каналів 19 листопада з'явилися аудіозаписи розмов, які нібито вів директор ДБР Роман Труба. На записах Труба розмовляє нібито з різними чиновниками Офісу президента та іншими співробітниками ДБР. Труба заявив, що аудіозаписи є фейками й, мовляв, коментувати фейки він не буде. Про що саме йшлося на цих записах та як відреагував сам Труба та інші політики, читайте за посиланням.

Відео "Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Створений лише учора Телеграм-канал виклав записи, в яких керівник ДБР рапортує перед головою Офісу президента Андрієм Богданом, обіцяє йому зробити пріоритетною справу Петра Порошенка. А також дає команду призупинити обшуки у Приватбанку та НБУ на час візиту місії МВФ. Ще в одному фрагменті Трубі радять не перейматись справами Майдану.  

"Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Залиште свій коментар

Вибір редакції