Від Абхазії до Ради: Арахамія розповів про життя нардепа, сім'ю та чому отримав кличку "кросівки"

У серпні 2019 року колишній бізнесмен Давид Арахамія став народним депутатом.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія часом ігнорує парламентський дрескод і приходить до Верховної Ради в кросівках.

Депутат розпов у програмі "Життя відомих людей", чому в 12 років мусив тікати з рідної Абхазії, та познайомив з дружиною Вікторією. 

У серпні 2019 року колишній бізнесмен Давид Арахамія став народним депутатом і головою найбільшої парламентської фракції "Слуга народу". Він славиться не тільки своєю роботою у Верховній Раді, а й вільним стилем гардеробу. Арахамію неодноразово критикували за те, що ходить на роботу в кросівках та ігнорує депутатський дрескод.

У Раді мені вже дали кличку "кросівки", тому що я жодного разу не був в туфлях. Я люблю кросівки. Велика колекція штук 40-45, - каже нардеп. 

Робота забирає весь його час, але вільну хвилинку для родини Давид завжди знайде. Він батько шістьох дітей. Із дружиною Вікторією Арахамія запросив "ЖВЛ" на прогулянку одним із найвідоміших парків Києва "Феофанією".

Вікторія каже, що чоловікові вдається поєднувати роботу і родину. Попри зайнятість, у пари є незмінне правило – це суботні сніданки. Час, який Давид ні на що не проміняє. 

Арахамія виріс у простІй родині: батько вчитель, мама — косметологиня. Гагра – містечко курортне, тому родина ще й здавала житло туристам. Все змінилося в одну мить, коли 1992 року почалася російсько-грузинська війна. 12-річного Давида батьки посадили в чужу машину до біженців і відправили до Сочі з надією, що війна скоро скінчиться. Коли стало зрозуміло, що треба тікати з Абхазії назавжди, то родина переїхала до Латвії, а звідти — до російської Пензи, і врешті опинилася в українському Миколаєві.

Школу Арахамія закінчив із золотою медаллю і вступив до приватного Європейського університету в Миколаєві. Уже через кілька років Арахамія почав працювати в консалтинговій компанії, а згодом заснував свій бізнес. Після десяти років існування компанії її офіси були представлені в 12 країнах світу. 

Давид на той момент був одружений. У сім'ї підростав син. Але згодом подружжя розлучилося. Із колишньою дружиною у нього чудові стосунки. Вона товаришує з нинішньою – Вікторією, разом жінки з дітьми навіть їздять на відпочинок.

Я зустрів свою нинішню дружину, закохався як маленька дитина. Десять років все разом у такому стані, я б сказав, медового місяця. Є діти. Потрібно, щоб вони дружили, відчували, що вони брати, сестри. Діти ростуть на очах. Щоб не упускати ці золоті моменти в житті дітей, ми зробили групу в “Вайбері” і там дружина постить постійно цікаві моменти, - ділиться Арахамія.

Саме родина — його найбільша підтримка. Так було завжди, навіть коли Арахамія певний період знову жив у США. Там він вів свій бізнес і мав псевдонім Девід Браун. Чоловік навіть хотів офіційно змінити прізвище, однак передумав, бо дуже багато документів треба було змінити. Згодом розпочався Майдан. Арахамія продав увесь свій бізнес і став активістом протестів у Миколаєві, а згодом волонтером.

 Арахамія став не просто народним депутатом, а головою найбільшої фракції у Верховній Раді – "Слуга народу".

Діти нормально реагують. Вони толком не помітили цю зміну. Діти ж маленькі. Старшому сину я пояснював, що він повинен вести себе зовсім по іншому, бо це можуть завжди склеїти з батьком, - розповів депутат. 

Він каже, що зараз родина живе за рахунок заощаджень. Він упевнений, що не мав би часу на бізнес-проєкти. Окрім нагромадженого капіталу, родина депутата володіє нерухомістю, яка також приносить пасивний прибуток. Політика — справа нелегка, зізнається Арахамія. Депутати його фракції постійно втрапляють у якісь халепи – то смс-повідомлення засвітять, то сумочки дорогущі в парламенті вигулюють.

За зачиненими дверима я не вибираю вираження. Всі знають, що я матюкаюся як швець. Я звичайно виходжу з себе, коли такого роду трапляються зальоти, - каже депутат.

Утім, він і сам втрапив у скандал. Улітку 2020 року відео, в якому голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко обговорює колежанок Ірину Алахвердієву і Тетяну Домбровську, облетіло всю мережу. Тоді Корнієнко не підбирав слів і назвав одну з жінок корабельною сосною. Арахамія, який на відео тільки кивав колезі, отримав не менше за нього самого.

Та які були емоції - ще один заліт. Вцілому воно звучало політ некоректно, але я завжди ось Ірі кажу, що вона красива жінка. Я вважаю, що в будь-якому конфлікті чоловіка з жінкою, чоловік - правий-неправий повинен вибачатися. Винен чоловік", - наголосив Арахамія. 

Після цієї ситуації Арахамія вкотре зрозумів, що завжди слід бути в тонусі й пам’ятати, що камери всюди, і ти постійно в центрі уваги. Арахамія не приховує: нині він іще в стадії трансформації – ще не політик, але вже й не бізнесмен. Тож чим зароблятиме після завершення кар’єри у  Верховній Раді, поки що не знає. Утім,  впевнений, що  це буде щось феєричне!

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів