Арахамія розповів, хто може вести викривальницький Telegram-канал "Темний Лицар"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У мережу вже неодноразово зливали листування з внутрішньопартійного чату "Слуги народу".

Основним автором Telegram-каналу "Темний Лицар", де викладається чимало викривальницької інформації, зокрема, листування з внутрішньопартійного чату "Слуги народу", може вести нардеп Олександр Дубінський.

Про це в інтерв'ю виданню "Страна.ua" розповів нардеп і голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія.

"Я думаю, що це (веде канал) Олександр Дубинський з декількома друзями... В якийсь момент я думав, що вони всі втрьох (ще Бужанський і Куницький), але зараз я думаю, що Куницький в цьому участі не бере. Можливо, гостьовий автор - Бужанський, а основний – Дубинський", - сказав Арахамія.

На противагу "Темному Лицарю" був створений "Білий Лицар". Арахамія стверджує, що автор цього Telegram-каналу не він.

"Мені його приписують, той же Дубінський. Але я кілька разів показував їм, що це не я. Тепер вони думають, що його веде пов'язаний зі мною депутат. Вони не називали конкретних прізвищ. "Білий Лицар" - це якась колективна спроба збити вплив "Темного Лицаря", - сказав Арахамія.

Голова фракції пояснив, чому спроба з "Білим Лицарем" провалилася, тим, що "г*вно завжди продається краще, ніж якийсь конструктив".

Арахамія зазначив, що Дубінський "спалився", що пов'язаний із "Темним Лицарем".

"На YouTube-каналі Дубінського ще не довантажили ролик, а "Темний Лицар" його вже прокоментував. Потім він це виправив, але було вже пізно. І ще був один момент. Історію з американським паспортом я сам їм запустив. По великому секрету розповів одній людині. Темному лицареві. Потім всі дивилися, де цей фейк вилізе. Тупий фотошоп", - розповів нардеп.

У законопроєкті про медіа прописаний механізм блокування Телеграм-каналів. Арахамія переконаний, що зробити це буде важко:

"Я вважаю, що Телеграм-канали, які є зараз, несуть деструктив, а не конструктив. До речі, вони і вам, журналістам, несуть загрозу, тому що читач мігрує туди. Хоч стандарти журналістики там не дотримуються, але людям подобається м'ясо. Я не прихильник ідеї затикати рот, але я прихильник журналістських стандартів. Але як це зробити, не вигадуючи каральний інстумент - відкрите питання. Потрібна дискусія. Але як IT-вець скажу вам, що цей механізм блокування - еротична фантазія авторів закону. Будь там хоч п'ять рішень суду, все одно не заблокуєш. Там по-іншому працює система, це як "Торрент". Скільки їх заблокувати потрібно було за рішенням суду і скільки їх заблоковано в реальності? Можете цього не боятися. Нехай вони покажуть, як вони заблокують Телеграм-канали, я б на це подивився".

Зазначимо, сам Арахамія потрапив у скандал зі своєю заявою про те, що він не проти щодо відновлення постачання води з Дніпра до анексованого Росією Криму в обмін на те, що РФ припинить війну на Донбасі. Згодом нардеп оприлюднив виправдання сказаної інформації та вибачення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції