Арахамія заявив про готовність нардепів голосувати за земельний закон уночі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардепи працюватимуть, доки не вирішать всі питання.

Верховна Рада сьогодні, 6 лютого, готова працювати і вночі до ухвалення законопроєкту про ринок землі. Про це сказав голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Нардеп наголосив, що парламентарі сидітимуть стільки, "скільки зможуть витерпіти".

"Хочемо проголосувати за голосування до вичерпання питання (закону щодо запровадження ринку сільськогосподарської землі в Україні - ред.). Це означає, що, фактично, скільки ми зможемо витерпіти, стільки і будемо сидіти… Будемо працювати всю ніч. Повинен цей парламент хоч одну ніч попрацювати, правильно?", - наводить УНН цитату Арахамії.

Трансляцію засідання дивіться на сторінках ТСН Live у Facebook та YouTube

Нагадаємо, Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від "Слуги народу" та 13 позафракційних. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Законопроєкт також чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року. 

Плейлист 23 відео Про ринок землі

Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Документ чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року.

Про ринок землі

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції