Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Арахамія заявив, що Іванісов може повернутися до "Слуги народу" після скандалу з можливим зґвалтуванням

Наразі Іванісов призупинив своє членство у фракції та партії.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що депутат Роман Іванісов зможе повернутися до партії та фракції, якщо інформація про його судимість за зґвалтування неповнолітньої виявиться неправдою.

Про це він заявив журналістам 21 листопада.

Арахамія зазначив, що перевіряв профіль Іванісова, коли той захотів стати народним депутатом від їхньої політсили. Тоді в нього була довідка про несудимість. Втім, як пояснили Арахамії юристи, таку довідку можна отримати, якщо є погашена судимість, тобто коли людина відбула покарання за злочин.

Голова фракції зазначив, що говорив з Іванісовим і сказав йому, що якщо звинувачення правда – то йому немає місця в "Слузі народу". Тож він з власної ініціативи вирішив призупинити членство в партії.

"На нього йде атака, він про це неодноразово повідомляв, тому що він займається антикорупційними справами щодо бурштину в Рівненській області. І він каже, що це замовлення на нього", - додав Арахамія.

 "Якщо він це спростує, і вся країна побачить, що це був фейк, тоді ми його заберемо назад. Якщо це підтвердиться, нехай йде по своїм справам куди захоче", - підсумував депутат.

"Це справа 1996 року, і проблема в тому, що немає паперів. Все ж на паперах було – не було реєстрів, були журнали так звані", - додав він.

Арахамія також повідомив, що представник Іванісова їде за такими журналами до Маріупольської колонії, де за непідтвердженою інформацією він нібито відбував покарання.

Сама фракція також займається питанням, і направляє офіційні запити до ГПУ, МВС, СБУ з проханням перевірити звинувачення і надати повну інформацію у справі.

Нещодавно в соціальних мережах з'явилася інформація, нібито народний депутат від "Слуги народу" Роман Іванісов був раніше судимий за зґвалтування неповнолітньої – начебто у 1995 році його заарештували у Запорізькій області. Згідно з оприлюдненими даними, суд відправив чоловіка за ґрати на 3 роки та 6 місяців. Генеральна прокуратура України відзвітувала, що в цій справі відбувається перевірка.

Відео Роман Іванісов призупиняє членство в партії на час перевірки інформації щодо зґвалтування ним неповнолітньої

Дані про те, що обранець був за це засуджений в 90-х, з'явилися у ЗМІ. Їх підтвердив генпрокурор Руслан Рябошапка. За його словами, Іванісов відбув покарання і судимість погашена. Пізніше слова прокурора спростувало його ж відомство: Генпрокуратура уточнила, що перевірка даних триває.

Роман Іванісов призупиняє членство в партії на час перевірки інформації щодо зґвалтування ним неповнолітньої

Залиште свій коментар

Вибір редакції