АРМА лобіює інтереси Курченка у конкурсі на управління УМХ – експерти

АРМА лобіює інтереси Курченка у конкурсі на управління УМХ – експерти

ФК Металіст

Лобіюються інтереси лише одного учасника – це "Український медіа дім", який пов'язаний за низкою ознак з попередніми акціонерами і в якого його відібрали.

Агентство з розшуку та управління активів, отриманих злочинним шляхом, оголосило повторний відбір управителя для "Українського медіахолдингу" і прописала умови конкурсу таким чином, що виконати їх може лише одна компанія – і це та компанія, яку в медіаспільності пов’язують із олігархом із так званої "сім'ї Януковича". 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виконавчий директор "1+1 media" Олександр Білий демонструє на своєму телефоні сайт, що входить до "Українського медіахолдингу". Раніше ця структура належала олігарху Сергію Курченку.

"Контент більшості інтернет-сайтів належить саме "Українському медіа дому", – каже Білий.

Він звертає на цю деталь увагу не випадково. Учасники ринку давно помітили, що контент, який виходить на арештованих ресурсах Сергія Курченка, належить маловідомому ресурсу.  

"Український медіа дім", поміж іншого, керує інтернет-порталом "Кореспондент.нет", який входить до переліку інтересів Курченка", – додає виконавчий директор.

Тобто публікації на сайтах, які раніше належали Сергію Курченку, зараз належать організації, яку пов’язують із ним же. І тепер ця структура бере участь у відборі управителя для заарештованих активів "Українського медіахолдингу", який проводить Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА). 

"Лобіюються інтереси лише одного учасника – це "Український медіа дім", який пов'язаний за низкою ознак з попередніми акціонерами і в якого його відібрали", – вважає Олександр Білий.

Це вже друга спроба держави віддати медіаактиви Курченка приватним інвесторам. Попередній завершився скандалом і оголошенням нового відбору. Тоді журналіст Юрій Бутусов звинуватив Офіс президента у спробі втручатись у відбір. Ситуація не змінилась і цього разу. 

"У цьому випадку є об’єктивні побоювання щодо цього конкурсу. Він проходить абсолютно не прозоро", – заявив Бутусов.

Журналіст вважає, що цього разу змінився виконавець в Офісі президента, який непублічно веде цю справу в АРМА. 

"До боротьби за УМХ долучиться і група піарників, яка орієнтована на групу радників президента, на чолі з Михайлом Подоляком", – додав Бутусов.

Михайло Подоляк – новий радник президента Зеленського. Раніше очолював низку одіозних ЗМІ. Відомий серією статей про отруєння Віктора Ющенка. Тоді підпорядковані Подоляку ЗМІ звинуватили родину Віктора Андрійовича у його отруєнні. 

Із приходом до влади Віктора Януковича Подоляк очолив лояльний до режиму "Обозреватель". Паралельно він співпрацював із одіозними політиками як піарник. Юрій Іванющенко (більш відомий як Юра Єнакієвський) та Сергій Льовочкін. Інтереси останнього Подоляк представляв на виборах 2012 сроку. Точніше його називали "смотрящим" чиновника за всіма мажоритарними округами Києва. 

Скандальний конкурс: триває друга спроба держави віддати медіаактиви Курченка приватним інвесторам

Скандальний конкурс: триває друга спроба держави віддати медіаактиви Курченка приватним інвесторам
Наступна публікація