Артеменко каже, що Ляшко знав про його "мирний план" і планував летіти до США

Дата публікації
Артеменко каже, що Ляшко знав про його "мирний план" і планував летіти до США

УНІАН

Ляшко повинен був провести зустріч з впливовими конгресменами, сенаторами, а також найближчим оточенням адміністрації Трампа. 

Народний депутат Андрій Артеменко заявив, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко був поінформований про так званий "мирний план" і планував летіти до США.

Про це Артеменко заявив під час прес-конференції, повідомляє "Укрінформ".

"Хочу нагадати, що пан Ляшко був обізнаний про мої плани... Більше того, пан Олег Ляшко повинен був їхати зі мною до США на всі заходи, в яких я брав участь. Тобто на інавгурацію, про що він публічно інформував, на молитвенний сніданок, на зустрічі, які я підготував саме для Олега Ляшка", - сказав він.

Артеменко також додав, що у США Ляшко повинен був провести зустріч з впливовими конгресменами, сенаторами, а також найближчим оточенням адміністрації президента Сполучених Штатів Дональда Трампа.

"Ляшко повністю був поінформований, на жаль, зараз, після того, що відбулося, наша фракція не пройшла це випробування і, не зрозумівши те, що відбуватиметься далі, виключили мене", - підсумував Артеменко.

Радикальна партія виключила Андрія Артеменка з лав своєї фракції

Радикальна партія виключила Андрія Артеменка з лав своєї фракції

Раніше відома газета The New York Times повідомила, що за тиждень до того як Майкл Флінн пішов з посади радника президента США з національної безпеки, в його офіс був доставлений пакет з пропозиціями про те, як глава Білого дому Дональд Трамп міг би зняти санкції з Росії. В цьому "мирному плані" пропонується здати Крим в оренду Росії. За інформацією видання, у складанні документа брав участь депутат Верховної Ради України Андрій Артеменко, член фракції Радикальної партії. У плані, зокрема, містяться вимоги про виведення всіх російських військ зі сходу України. Українським виборцям також запропоновано на референдумі вирішити, чи слід здати Росії Крим в оренду строком на 50 або 100 років. Посол України в США Валерій Чалий заявив, що український нардеп Андрій Артеменко не уповноважений представляти якісь альтернативні мирні плани від імені України.

Радикальна партія виключила Артеменка зі своїх лав та закликала здати мандат. Сам нардеп запевняє, що представники США самі до нього звернулися. Прокуратура Автономної республіки Крим склала підозру на народного депутата Андрія Артеменка з ст. 111 ч.1 Кримінального кодексу України – державна зрада.

Варіант "порятунку": реакція політиків та Кремля на скандальний план Артеменка

Варіант "порятунку": реакція політиків та Кремля на скандальний план Артеменка

Наступна публікація