Асад вважає, що під час перемир'я сторони можуть використовувати зброю

Рішенням сирійської кризи можуть стати угода про примирення, яка буде досягнута на місцевому рівні.

Президент Сирії Башар Асад припустив, що під час перемир'я сторони можуть використовувати зброю.

За словами Асада, головна мета перемир'я - не дати посилити свої позиції терористичним організаціям.

Перемир'я в Сирії не означає, що сторони конфлікту відмовляться від використання зброї, заявив Башар Асад в інтерв'ю сирійському телебаченню. Досягти подібного протягом тижня майже неможливо, зауважив він.

"Пересування зброї, обладнання або терористів або зміцнення позицій, які не будуть дозволені", - пояснив Асад.

На його думку, рішенням сирійської кризи можуть стати угоди про примирення, які будуть досягнуті на місцевому рівні.

Зауважимо, що на конференції в Мюнхені наприкінці минулого тижня було досягнуто згоди про перемир'я в Сирії. Згідно з цими домовленостями, в країні протягом тижня повинен бути припинений вогонь.

Нагадаємо, що у Сирії триває боротьба із так званою "Ісламською державою". Окрім коаліції держав, яка виникла кілька років тому, нібито із терористами бореться російська авіація. Однак, міжнародна спільнота все частіше звинувачує РФ не у боротьбі із "ІД", а у сотнях смертей серед мирного населення. Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган виступив з різкою заявою на адресу дій російських військових у Сирії, назвавши Володимира Путіна "в сутності окупантом" цієї країни. Своєю чергою, міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хаммонд заявив, що Росія посилює конфлікт у Сирії, що провокує збільшення потоку біженців з охопленої війною країни.

Однак, за словами президента Сирії Башара Асада, він має намір повернути всю країну під свій контроль. За його словами, досягнення перемоги над сирійськими повстанцями займе тривалий час через втручання інших держав у конфлікт. 

ВідеоУ Сирії під російські бомбардування потрапила дитяча лікарня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: