Аваков впевнений, що нацгвардійця Марківа вдасться повернути додому шляхом перемовин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очільник МВС вважає це однією з головних тем делегації в Італії.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що справа гвардійця Віталія Марківа - у центрі уваги української делегації на чолі з президентом України Володимиром Зеленським, яка перебуває з робочим візитом в Італії.

Про це 8 лютого повідомляє пресслужба МВС.

За словами Арсена Авакова, вдасться знайти шлях вирішення проблеми та повернення Марківа до України.

"Впевнений, що дипломатія та юриспруденція знайдуть шляхи вирішення цього питання, аби наш гвардієць повернувся додому. Ми не залишимо нашого солдата", - сказав міністр.

Окрім того, Зеленський разом з Аваковим зустрілися з матір'ю гвардійця Марківа Оксаною Максимчук та обговорили деталі справи її сина.

30 червня 2017 року у Італії затримали заступника командира взводу першого батальйону оперативного призначення НГУ імені Кульчицького старшого сержанта Віталія Марківа. У 2019 році італійські судді присудили українцеві Віталію Марківу 24 роки ув'язнення. Це на сім років більше, ніж просило обвинувачення. Нацгвардійця визнали винним у вбивстві італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі та його російського перекладача Андрія Миронова в травні 2014 року під Слов'янськом.

Україна подала апеляційну скаргу на рішення італійського суду, яким військовослужбовець Національної гвардії України Віталій Марків був засуджений до 24 років ув'язнення. Апеляційний суд округу Ломбардія має розглянути апеляцію весною 2020 року. 

Відео Людмила Денісова відвідала в італійській колонії нацгвардійця Віталія Марківа

Нацгвардійця, безпідставно засудженого за вбивство італійського фотографа, утримують у Мілані, у виправній колонії "Опера". Там відбувають покарання за особливо тяжкі злочини. Власне, про спілкування із бранцем Денісова повідомила небагато. Мовляв, обговорили деталі справи.  

Людмила Денісова відвідала в італійській колонії нацгвардійця Віталія Марківа

Залиште свій коментар

Вибір редакції