Справа Марківа: Аваков пообіцяв, що захист надасть переконливі аргументи невинуватості українця

Справа Марківа: Аваков пообіцяв, що захист надасть переконливі аргументи невинуватості українця

ТСН

Голова МВС України Арсен Аваков впевнений, що це рішення суду буде доленосним.

Захист нацгвардійця Віталія Марківа готується до виступу в Італійському апеляційному суді, де надасть переконливі аргументи його невинуватості. 

Про це 23 жовтня повідомляє пресслужба МВС, цитуючи міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Зазначимо, що це вже четверте слухання в апеляційній справі українського гвардійця.

"Міністр заявив: захист надасть переконливі аргументи невинуватості гвардійця Віталія Марківа, що ця справа — черговий прояв російської гібридної війни", — вказано у повідомленні.

Аваков розраховує на те, що це рішення суду буде доленосним.

"Ми очікуємо, що докази захисту будуть переконливі. Аргументи, які ми представили суду, запевнять у тому, що наш солдат не винний. Я розраховую на те, що це засідання, яке сьогодні відбудеться, буде доленосним, і за рішенням суду вже скоро ми побачимо Віталія в Києві", — зазначив очільник МВС.

Міністр додав, що з боку Національної федерації італійської преси з'явилася заява про погрози з України адвокату сім'ї Роккеллі Алессандрі Баллеріні.

"Ці погрози з'явилися в переддень засідання суду, а звернення про них прозвучало публічно до всіх вищих органів італійського правосуддя, за винятком прокуратури, до якої б мала подати заяву потерпіла. Це лише ще одна складова гібридної атаки на Віталія та на справу, яка розглядається сьогодні у суді", — цитує пресслужба Авакова.

Нагадаємо, 3 жовтня у суді Мілана продовжували розгляд апеляції на вирок українському нацгвардійцю Віталію Марківу.