Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аваков наказав ДАІ "відловлювати" автомобілі з надписами "ПТН ПНХ" на номерних знаках

Міністр зазначив, що на транспортних засобах повинні бути лише державні реєстраційні номерні знаки.

Відсьогодні працівники Державтоінспекції будуть "відловлювати" водіїв, які на своїх автомобілях наліпили поверх державних номерів наклейки з різними надписами, навіть ультрапатріотичного змісту.

"Із сьогоднішнього дня ми дамо жорстку вказівку всім патрулям і всім працівникам ДАІ присікати появу наклейок будь-якого змісту, нехай навіть ультра патріотичного", - запевнив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на нараді з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Термінову нараду зібрали через вбивство двох правоохоронців, що сьогодні вночі сталося в Києві. Злочинці тікали на автомобілі з номерними знаками "ПТН ПНХ", що ускладнювало їхнє оперативне затримання.

За словами Авакова, до таких жорстких заходів вдалися для того, аби під наклейками не ховалися бандити, які одягають форму бійців АТО.

"На автомобілях повинна бути виключно державна реєстрація, ніяких додаткових наклейок. Ми, враховуючи наближення свят 8 і 9 травня, переходимо на дуже жорсткий режим патрулювання і контролю. У тому числі і щодо профілактики таких бандитських груп", - запевнив Аваков.

Крім того, міністр розповів подробиці нічної стрілянини у Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції