Аваков наполягає на відставці керівництва АМКУ через їхні дії щодо компанії Кесаєва

Дата публікації
Перегляди
567
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аваков наполягає на відставці керівництва АМКУ через їхні дії щодо компанії Кесаєва

Фото: УНІАН

Глава МВС підкреслив, що глава АМКУ та його заступники сьогодні відсутні на роботі.

Керівництво Антимонопольного комітету України має піти у відставку через свої дії щодо компанії-дистриб'ютора тютюнових виробів "Тедіс Україна", яка належить громадянину РФ Ігорю Кесаєву. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у п'ятницю, 31 березня, на спільному брифінгу з генеральним прокурором України Юрієм Луценком.

"По-злому веселить той факт, що сьогодні на роботі в Антимонопольному комітеті відсутній голова АМКУ Терентьєв (Юрій Терентьєв – Ред.), його заступник Сидоренко (Ніна Сидоренко – Ред.), яка вела антимонопольну справу "Мегаполіса" – "Тедіса", сьогодні теж несподівано у відрядженні, ще один заступник у відпустці і так далі", – вказав Аваков.

"Гадаю, що відпустка для цих людей має бути продовжена, і я, як міністр, політична фігура, можу заявити, що в результаті цього розслідування суспільство має право вимагати відставки керівництва Антимонопольного комітету", – додав Аваков.

Нагадаємо, 31 березня зранку ГПУ провела обшуки в Антимонопольному комітеті.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ та військова прокуратура викрили схему особливо великого ухиляння сплати податків та незаконного виводу мільярдів грн за кордон, в тому числі - для фінансування терористів на Донбасі. Як з'ясувалося, організатором оборудки є російський тютюновий бізнесмен.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
567
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація