Аваков оголосив про значний кадровий дефіцит поліції після переатестації

Правоохоронній системі бракує кваліфікованих працівників.

Поліція після переатестації, котра завершується через два тижні, залишиться недоукомплектованою на 15%. Нестачу кваліфікованих кадрів підтвердив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таку заяву він зробив, відкриваючи нове приміщення Луганського університету внутрішніх справ. Цей виш у 2014 році отримав тимчасову прописку в Сумах, а тепер повернувся на Луганщину – у Сєверодонецьк. "Це буря емоцій, котрі словами не передати. Це потрібно пережити", - каже про цю подію ректор Віталій Комарницький. Поки що в наявному корпусі навчатимуться заочники. А для стаціонарного навчання приміщення має бути готове до наступного літа.

ВідеоУ поліції бракуватиме кваліфікованих кадрів

Через переїзд Міносвіти подовжило вступну кампанію на заочну форму навчання до 25 жовтня. Тож там ще можна встигнути стати студентом, і це перспективно, бо в поліції Луганщини нині понад тисяча вільних вакансій. Є вони й в інших областях. "У нас кадрів величезний дефіцит. За підсумками переатестації матимемо дефіцит кваліфікованих кадрів близько 15%", - твердить Аваков.

Як уже повідомлялося, на думку генпрокурора Віталія Луценка, до поліції варто повернути частину люстрованих керівників. Бо чистка не в усіх випадках, на його думку, була корисною для правоохоронної системи. "Я вам би сильно радив через відому процедуру звернутися до Ради і президента і повернути Василя Паскала. Це профі, без якого карний розшук не отримав кадрового призначення. Або Євдокімов. Або інші", - наголосив керівник ГПУ.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Залиште свій коментар

Наступна публікація